Karşıyaka Travesti Bayan Tutkulu Ekim

Ben, şimdiden seninle tanıştığıma memnun oldum ismim Ekim. Profilimi incelediğin için teşekkür ediyorum. Beni beğendiğini düşünüyorum. Karşıyaka Travesti olarak her daim neşeli ve eğlenceli olarak işte karşındayım.. Beni ararsan, beklentilerine karşılık veririm. Benden istediğini, daha fazlasıyla görebilirsin. 

Sınır Tanımaz Bir Ekimle Tanışmak İster Misin?

Partnerim ile beraber bir arada olduğum zamanlarda sınırlarım yoktur. Sınır tanımaz bir insanım. Eğer senin sınırların varsa öncesinde bunları benimle paylaşabilirsin. Ben de senin düşüncelerine özen gösteririm ve buna göre davranırım. Gözlerim çekik ve yanaklarım fazlasıyla dolgun. Genelde türk olmadığını düşünürler. Fakat tamamen genlerden kaynaklanıyor. Yani bununla hiçbir ilgisi yok.. Saçlarımın rengini sürekli olarak değiştiriyorum. Bu yüzden beni her gördüğünde, farklı ekim’le beraber olacaksın. 

Karşıyaka Travesti hizmetim için güzel ve iddialı kıyafetler giymeyi seviyorum. Çocuksu yanımı da görebilirsin. İddialı ve kadınsı yanımı görmen de mümkün. Sıcaklıktan, zeki adamdan, ne istediğini bilen insanlardan hoşlanıyorum. Karşımda ne istediğini bilmeyen insanlarla iletişimim çok kuvvetli olmaz. Hayatın lükslerinden asla kendimi mahrum bırakmam. Çok fazla gezmek, birçok yer keşfetmek ve topuklu ayakkabılar giymekten keyif alırım. Sinemaya gitmekten, tiyatro izlKarşıyakaten hoşlanıyorum. Sen de büyülü dünyam da yer diğer almak istiyorsan yapman gereken çok basit! Sadece senin beni aramanı istiyorum. Peki, sonrasında ne olacak diyorsan istersen öncesinde eğlenceli sohbetler edebiliriz. Sonrasında çok daha kaliteli vakitler geçirmemiz mümkün. 

Karşımdaki insanın saygılı olmasını istiyorum. Çünkü Karşıyaka Travesti yani ben senin düşüncelerine önem vereceğim. Senin de benim düşüncelerime önem vermen önemli! Bakımlı olmanı çok istiyorum. Çünkü seninle bir arada olduğum zamanlarda güzel kokmam, temiz kokular kullanman, ellerin, yüzün temiz olmalı. Eğer sen bakımlı olmazsan, senden uzaklaşırım ve tekrardan görüşmem. Neyse bunların her birini, sen beni aradığın zaman zaten telefonda söyleyeceğim.

İlk alo dememle beraber karşında tatlı bir ses tonum seni karşılayacak. Heyecanlı olmanı istemiyorum. Sadece benimle bir arada olduğun zamanlarda enerjimi hisset! Bunu doyasıya bana da hissettir. Çok fazla vakit kaybettik! Hemen biletlerinizi alıp beraber uçuşa geçmeliyiz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*