Serseri Ruhlu Karşıyaka Travesti Bayan Funda 

Selam tatlı bey, ben Funda! Serseri Funda olarak bilinirim. Ama bu seni yanıltmasın. Serseri hareketlerim bir arada olduğumuz zamanlarda çok aşırı değil! Başlarda içine kapanık görünebilirim. Eğer senden yüksek enerji alırsam, içimdeki tatlı canavarı dışarıya çıkarmam kısa sürede gerçekleşecek.. Karşıyaka Travesti arayan beyefendiler için tarzımla, hislerimle ve daha fazlasıyla doyasıya anı yaşatabilirim. 

Hikayemde Başrol Olmak İster Misin?

Benimle bir aradayken, kendini mükemmel bir hikâye içerisinde hissedebilirsin. Karşında mükemmel güzelliğiyle seni bekleyen bir prenses var ve sen de prensim olacaksın. Yani en başından sonuna kadar yalnızca heyecan, tutku, doyumsuz anlar adımlar yaşayacaksın. 

Kulağına küçük fısıldamalar, küçük dokunuşlar ve tatlı tebessümlerle sana doğru yaklaştım. Eminim, sen de benimle bir aradayken adımlarını küçük küçük atmak yerine daha cesur atacaksın. Kendime fazlasıyla önem veriyorum. Bu yüzden gerçek bir prenses gibi hazırlanacağım. Güvenilir olman, benimle ilgilenmen, bana karşı nazik davranman, düşüncelerime ve hareketlerime saygılı olman çok önemli. Eğer ki seninle kaliteli birliktelik yaşayacaksak öncesinde bunlara dikkat etmeliyiz. Sen bana nasıl gelirsen, ben sana öyle gelirim. O yüzden birbirimize karşı saygılı olmalıyız. Çünkü bu hikâyenin iki kahramanı biziz! Karşıyaka Travesti

Eğlenmekten keyif alıyorum. Eğlenirken, anın tadını çıkarmak tam da bana göre.. Doyasıya yaşamak istiyorum. Eminim, sen de doyasıya yaşamak istiyorsun. Yaşamak istediklerin, yaşamaktan korktukların, yaşamaya ürkek davrandığın her şeyi benimle beraber yaşayabilirsin. Beni küçük bir sırdaş olarak görmeni isterim. Yaşayacaklarımız ikimizin arasında kalacak. Sonsuza kadar unutacağız. Sonrasında tekrardan benimle bir arada olabilirsin. Aynı istediklerini yaşayabiliriz. Eğer benim hikayemde başrol olmak istiyorsan ve bu hikâyenin heyecanlı bir sonla bitmesini istiyorsan numaramdan ulaşabilirsin. Profilimde numaram bulunuyor. Fotoğraflarımda gerçek ve tamamen bana ait. 

Karşıyaka Travesti olarak senin için özel zevklerim ve özel dünyamda yerini ayırdım. Biletini al, hemen yanıma gel.. Kaliteli sohbetler, eğlenceli muhabbetler, kahkaha dolu anlar ve en önemlisi tutku dolu yaşayacağımız anlar için ben sabırsızım.. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*