Otele Gelen Karşıyaka Travesti Nalan

Otelde birliktelik yaşamaktan keyif alan, kendine uygun bir partner arayan tüm erkekler bana mesaj atarak ücretim hakkında bilgi alabilirler. Travesti Karşıyaka bayanlarla ilişkiye girmek için can atan, uygun fiyatlı bayanları arayan erkekler ilanımdaki numara sayesinde bana ulaşabilirler. 28 yaşındayım ve 4 yıldır profesyonel bir şekilde azgın erkekleri tatmin etmek için hizmet veriyorum.

Erkekliğini Hatırlamak İsteyenleri Bekliyorum

Cinsellikten büyük bir keyif aldığımı her an görebilir, benimle olduğunuz süre boyunca orgazmı zirvede yaşayabilirsiniz. Diğer kadınların kendini düşünen ve bencil hareketlerinden sıkılan erkekleri krallar gibi hissetmek için evime davet ediyorum. Travesti Karşıyaka olarak çalışmaya başladığım ilk günden beri müşterilerime hoş bir ortam yaratmaya, onlar için süslenip hazırlanmaya bayılıyorum.

Erkeğimin de aynı özeni göstermesi, benimle geçirdiği süre boyunca bana iltifat etmesi çok hoşuma gidiyor. Sevgilisiyle, nişanlısıyla veya eşiyle hayattan tam olarak hedeflediği keyfi alamayan, güzel bir sekse ihtiyaç duyan herkesi evime bekliyorum. Eğer en kısa süre içerisinde görüşmek ve bir saatlik seanslarla bütün azgınlığınızı gidermek isterseniz otelde de birlikte olabiliriz.

Ten Uyumuna Çok Önem Veriyorum

Partnerlerimle ikimizin de keyif alacağı şeyleri yapmak için anlaşıyorum. Örneğin benim o gün dışarı çıkmak içimden gelmiyorsa, evime gelecek ve benimle saatlerce mutlu olacak erkeği davet ediyorum. Müşterilerim bana yakın olduklarında kendimi aşırı keyifli hissettiğim için her an temas halinde olmaya, erkeğimle ilgilenmeye bayılıyorum.

Benimle birlikte olacak kişinin bakımlı ve özgüvenli olması benim için son derece önemli. Daha önce hiçbir kadınla birlikte olmamış, herhangi bir seks tekniğinde haberdar olmayan kişilerin bana mesaj atmasını istemiyorum. Genç ve tecrübesiz erkekler yerine tecrübeli ve bakımlı erkeklerle eğlenmekten keyif alıyorum.

Travesti Karşıyaka ilanlarım sayesinde numaramı öğrenebilir, aklınıza takılan bir şey olduğu zaman mesaj atarak sorabilirsiniz. Tüm müşterilerime aynı gün içerisinde yanıt veriyorum ve uygun olduğum takdirde o günü birlikte geçirmeyi kabul ediyorum. Telefon numaram her zaman aynı olduğu için bana ulaşmakta herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz. Mesaj atmanız veya telefon etmeniz, bana ulaşmanız için yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*