Küfürlü Diyalog Kurmasını Seks Seven Lerzan

En sıra dışı Karşıyaka Travestilarından birisi olarak sizi kesinlikle nasıl mutlu edeceğimi çok iyi biliyorum. Tabuları ortadan kaldırarak hazların tadını alabilmek için hemen arayınız. 

Yavrular selamlar, ben Karşıyaka Travesti Lerzan. Her zaman seksi, aklına estiği gibi hareket eden ve taş vücuduyla dikkat çeken bir kadınım. Öyle sizli bizli konuşmak huyum değildir. Çok özgür bir biçimde yetiştim ve bu anlayışımı seks sırasında da devam ettiririm. Özellikle cinsel beraberlikler esnasında kadınların ağzından çıkacak küfürlü kelimelerle daha da heyecanlanma amacına sahip beyleri bekliyorum. Öyle çok elit ve kibar beyler beni her daim sıkar. 

Aşk Sözcüklerini Küfürlü Bir Şekilde İfade Ederek Sizi Çıldırtırım

Seks sırasında iletişim kesinlikle çok önemli. Ancak bunun öyle kibar kibar yapılmasından nefret ediyorum. Her iki tarafın da içinden geldiği gibi konuşması lazım. Karşıyaka Travesti olarak işte bu konuda piyasanın en iyi ve sıra dışı bayanlarından birisiyim. 32 yaşındayım ve olgunum. Özellikle seksi beylerin altında kalarak yapmasını severim. 

Bu noktada küfürlü konuşmam birçok erkek için daha güzel bir deneyim anlamına gelecek. Beni nasıl becereceğinizi siz de ifade edebilirsiniz. Bu da karşılıklı hazzın daha çok olması dKarşıyakatir. İşte bu ve fazlasını size sunarken her zaman aramanızı istiyorum. Fanteziler ve pozisyonlar konusunda ise bir şartım yoktur.

Oraldan anala kadar her şeyi yaparım. Yeter ki tam olarak ne istediğinizi bana açık bir biçimde ifade edin. Bunun yanı sıra kafa kadın olduğumdan seks öncesinde karşılıklı sohbet etmesini ve içmesini de severim. Rakı ise favorilerimin arasındadır. Sevgili tadında beraberlikler adına benle iletişimi kurabilirsiniz.

Her Mekanda Aklınızı Başından Alır ve Sizi Uçururum

Hem lüks hem de yıldızlı olan otellerde tüm Karşıyaka Travesti hizmetlerimi sunarım. Bunların arasında özellikle marka değeri çok yüksek olan yerleri tercih ederim. Güvende hissetmem şarttır. Bunun yanı sıra özellikle randevularımı telefon üzerinden verdiğimi de bilmeniz lazım. Kısa mesaj yollamak daha farklı bir opsiyon şeklindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*