Karşıyaka Travesti Bayan Rus Mila

Selam, ben Travesti Karşıyaka Mila! Türkiye’de ismimi Mila olarak ifade ediyorum. Rusya’da doğdum büyüdüm. Türkçem pek iyi değil ama korkma anlaşırız. Sarışınım, uzun boyluyum, mavi gözlerim var. Senin için özel hazırladığım zevklerimi öğrenmek istiyorsan beni aramalısın. 

Hayallerini Benimle Yaşamak İster Misin?

Her erkeğin ve her kadının kendisine özel fantezileri vardır. Bu fanteziler bazılarına çok saçma ya da garip gelse de bazıları içinde mükemmel anları heyecanlandırır. Benim fantezilerimi duyduğun zaman, başta şaşırabilirsin. Çünkü daha önce duymadığına eminim. Bunları yaşarken, yaşayacağımız hazzı şimdiden hayal et! Çünkü kendini zirvede isteyeceksin. Bulutların üstünde doyumsuz haz almaya cevabın evetse, neden duruyorsun? Hemen beni ara! 

Travesti Karşıyaka Rus Mila karşında.. Daha önce Rus kızlarıyla sohbet edip özel anlar yaşadın mı? Peki, Rus kızlarının ilişkilerde beklentilerin neler bunları biliyor musun? Mükemmel zevklerim seni sürükleyecektir. Daha önce yaşamadığın her şeyi benimle yaşayacaksın. Travesti Karşıyaka olarak karşımdaki insanın benden çok fazla isteyeceği şey olacağını biliyorum. Aynı şekilde benim de senden istediklerim olacak. 

Güvenmek istiyorum. Dürüst olman benim için önemli. Eğer sen bana dürüst ve güvenilir gelirsen, ben de sana aynı şekilde gelirim. Yaş ya da burç gibi olaylara takılmıyorum. Çünkü sadece ana odaklanmaktan hoşlanıyorum. Ana odaklanmaktan kastım, aynı zamanda seni hissetmek olacak .daha öncesinde çok fazla tecrübem oldu ve karşındaki insanların benimle her defasında görüştüğünü söyleyebilirim. Çünkü büyülü atmosferimde kaybolurken, kendini adeta yeniden hissedebilirsin. Hızlı olduğun gençlik zamanın, benimle tekrardan canlanır. Yüzünden gülümsemen eksik olmayacak. Hepsinde sana garanti veriyorum. Bir hafta boyunca aklından beni çıkaramayıp, her defasında gülümsemeye devam edeceksin. Âşık olma huyum yoktur. Bu konuda güvenebilirsin. Sadece her bir arada olduğumuz zamanlarda güzel anılarımızı tekrardan yaşayacağız. Senin de bana sormak istediklerin olacaktır. Neden buradayım? Neden Rusya’da değilim? En çok aldığım sorular.. Buraya yazdıklarım dışında, sana söylKarşıyaka istediklerim de var. Mila aramanı bekliyor. Acele et!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*