Karşıyaka Travesti Bayan Kanatsız Melek

Selam, ben Melek! Ama sen bana kanatsız Melek diyebilirsin. Çok fazla iyi kalpli ya da iyi düşündüğüm için değil mizah olsun diye kullanıyorum:)) seninle beraber olduğumuz zamanlarda kanatlarım yerine daha farklı silahlarımı kullanacağım. Bununla seni etkileyeceğini biliyorum. Travesti Karşıyaka isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için burada beni daha fazla bekletme.. 

Mum Gibi Alev Alev Eriyorum!

Kadınlar, kendilerini güldüren erkeklere daha fazla yükselir ve bağlanır. Aynı durumun erkekler için de geçerli olduğunu düşünüyorum. Erkekler mizahı güçlü kadınlarla vakit geçirmekten keyif alıyor. Başta yaptığım küçük espriden anlayacağın gibi benim de mizah yönüm fazla. O yüzden tatlı oyuncaklarım, tatlı şebekliklerim ve daha fazlasını senin için sunacağım. Birçok kadın, karşısındaki insanı etkilKarşıyaka için cilveli davranır. Travesti Karşıyaka ben zekice yapılmış esprilerin, karşımdaki insanı etkileyeceğini düşünüyorum. Aslına bakacak olursan, iddialı kıyafetler yerine zeka çok daha seksi! Bunu senin için kullanacağım. 

Makyaj yapıp, saçlarımı şekillendirip güzel kıyafetler giydiğim zaman asla eve gelmek istemiyorum. Sanki güzel giyindiğimi herkesin görmesini istiyormuş gibi dolanmaktan ve gezmekten hoşlanıyorum. Bir kafede oturup, saatlerce canlı müzik dinleyebilirim. Çünkü canlı müziğe bayılıyorum. Evcil hayvanlarım var. Onlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Astrolojiye inanıyorum. Bu yüzden günlük, haftalık, aylık birçok takip ettiğim astroloji sayfası var. Astroloji demişken aslan burcu erkekleri ve akrep burcu erkeklerinin ne kadar çekici olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama seninle beraber olduğumuz zamanlarda, burçları konuşmak yerine çok daha farklı şeyler konuşup birbirimize yakınlaşmalıyız. 

Zekice yapılmış her davranışın seni etkileyeceğini biliyorum. Travesti Karşıyaka olarak, karşımdaki insanın saygılı ve beyefendi olmasını istiyorum. Yakışıklı erkekler daha çok ilgimi çeker. Beraber çıkacağımız ilk randevuda eğer heyecanlıysan, dindirmek için tatlı sohbetler edebiliriz. Fakat bu tatlı sohbetlerimizi, çok fazla uzayacağımızı düşünüyorsan yanılıyorsun. Çünkü ben sohbeti bir kenara bırakıp, seninle uçsuz bucaksız sınırsız dünyamda bir arada olmak istiyorum. Eminim sen de buna istiyorsun ve bunun için sabırsızsın. O zaman, birbirimizi daha fazla bekletmeyelim ve hemen gerçek randevu da bir arada olalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*