Karşıyaka Seks Oyuncağı Travesti Yağmur

Karşıyaka Travesti kızlarını seks oyuncağınız olarak kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Tatlı ve çok seksi oyuncaklarınızın tek amacı sizi cinsel tatmine ulaştırmaktır. Nasıl mı? Gel ve öğren…

Bir erkeğin hayattan en çok zevk aldığı şey sekstir. Seks hayatınız yoksa veya sizi yeterince tatmin etmiyorsa gerçek bir kadınla henüz karşılaşmamışsınız dKarşıyakatir. Karşıyaka Travesti kadını olarak gerçek bir kadınla tanışmanın zamanı geldi.

Seks Uzmanı Yağmur

Karşıyaka Travesti hizmetinde en iddialı ev yatağına giren erkeği asla pişman etmeyen kadınlardan biriyim. Seks konusunda kendime çok güveniyorum. Birlikte olduğum erkeklere sürekli farklı heyecanlar sunarak sekste her seferinde şaşırtmayı da başarıyorum. Seksi hala kadının vajinasına girmek ve çıkmak olarak görebilirsiniz. Ancak bana göre bundan çok daha fazlasıdır. Bunun için sekste binlerce pozisyon var. Beni takip ederek her seferinde çok farklı ve çok daha zevkli pozisyonları birlikte yapabiliriz. 

Karşıyaka Travesti kadınları arasında Yağmur ile tanışma zamanı geldi. Yağmur 30 yaşında ve 58 kilodur. Boyum 1 61 cm. Küçük boyumun avantajını yatakta her şekle girerek avantaja çeviriyorum. İlgi alanımı sorarsanız orta yaşlı erkeklere bayılıyorum. Çünkü o erkekler sekse doymuyor ve sabaha kadar birkaç posta atabiliyoruz.

Henüz beni görmediğiniz için ve beni görene kadar hayal etmenizi kolaylaştırmak için fiziğimden bahsedeyim. Göğüslerim yaşımın da getirdiği gençlikle top gibi yuvarlaktır. O kadar yumuşak ki onları tutmak ve onları emmek isteyeceksiniz. Kalçalarımda yuvarlaktır ve yumuşacıktır. İstersen senin için twerk dansı da yapabilirim. Bel hareketlerimi izlerken penisin şiştikçe şişecek ve seks sonrası fışkırtacaksın…

Çılgın Seks Gecesi

Karşıyaka Travesti gecelerinin hepsi çok çılgın geçiyor. Telekinezi özelliğim olmadığı için ne istediğini bana söylemen yeterli. Senin emrine amadeyim! Sen ne istersen onu yapar sen nasıl istersen benimle öyle sevişebilirsin. Yüzümün güzelliği ve masumluğu seni yanıltmasın yatakta içimdeki şeytanı açığa çıkartmaktan hiç korkmam.

En kirli günahlara ve en çılgın seks eğlencelerine birlikte girelim istiyorum. Erkekleri seviyorum ve bana yaşattıklarını tekrar tekrar yaşamaktan mutlu oluyorum. Seni mutlu etmemi ister misin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*