Karşıyaka Fantezi Uzmanı Travesti Bayan Ebru

Merhaba, profilime hoş geldiniz. Benim adım Ebru. 25 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Şehre kısa bir konaklama için gelmiştim. Fakat uzun süredir buralardayım. Daha öncesinde São Paulo’da yaşadım. Karşıyaka bayan arayanlar için kısaca özelliklerim sarı saçlı, kahverengi gözlü, ince vücutlu, iri göğüslü, güzel kıvrımlı, 1.75 m boyunda ve 65 kg. Sevgi dolu, sağduyulu ve her zaman iyi bir ruh halindeyim. Eğitime her daim önem veririm. Benimle iletişime geçenlerden de aynısını bekliyorum.

Randevularımda azar azar gevşKarşıyaka, mekanik ve yapay bir atmosfere kavuşma isteyenler için isteğe bağlı olarak masaj yapıyorum. İyi iletişim konusunda tutkuluyum. Kendimi tam olarak sadece özel birliktelik arayan değil, her yönden iyi bir arkadaş arayan daha talepkar müşteriler için bir refakatçi olarak sınıflandırıyorum. Fotoğraflarım tamamen gerçektir. Hizmetimi seveceksiniz, çünkü ortağımın zevkine, tarifine ve gizliliğine çok değer veriyorum. Her fırsatta size eşlik edebilirim. Eğlenceli ve harika bir toplantımız olacak. Etkisinde uzun süre kalabilirsin.. Bana güven:))

Benimle Tutkuyu Hisset!

Ben dans etmeyi çok seviyorum. En sevdiğim dans tangodur. Karşımdaki insana dokunmak, dans ederek onu hissetmek en haz aldığım zevklerinden birisidir. Bana dokunuşların, bakışların, kulağıma fısıldadığın tatlı sözler, senin karakterini ele veriyor. Kibar ve saygılı bir beyefendi isen, bana çok güzel şeyler söyleyebilirsin. Nazik isen ince dokunuşların kendimi sana bırakmamı sağlar. Bu benim tarzım!

İstediğin zevklerin, istediğin konuşmaları her şeyi beraber yapabiliriz. Dümen bazen Karşıyaka bayan Travesti olarak benim elimde olur. Bazen senin elinde olur. Kesinlikle fark etmiyor. Sadece birbirimizi tanıyalım istiyorum ve tanırken farklı zevklerimizi kullanmaktan çekinmeyelim. Karşıyaka Travesti arayanlar için profilim, fazlasıyla açık ve iddialı. Benimle geçireceğin saatler, zamanın nasıl geçtiğini unutturacak.. Sana nelerden hoşlandığını, neler yapmaktan keyif aldığını soracağım. İstediğin her şeyi beraber yaşamamız için bana saklı arzularını söylemelisin. Buradayım ve seni bekliyorum. Beni daha fazla bekletmen kırıcı oluyor söyleyeyim bu tatlı kadını üzme ve iletişime geç!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*