Karşıyaka Çekici Travesti Bayan Alara

Selam, çekici ve fazlası ile tatlı Alara burada.. Profilime hoş geldin yakışıklı! Travesti Karşıyaka arayışında, cilveli aynı zamanda cesur partner istiyorsan sana şanslı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü karşındayım ve seni bekliyorum. Hemen beni ara ve tatlı kaçamaklarımızla kendini şımart! 

Benimle Yükselmeye Hazır Mısın?

Erkeklerin, hemen hemen her biri karşısındaki partneriyle beraber olduğu zamanlarda yavaş yavaş yükselmekten hoşlanır. Bunu küçük bir yolculuk olarak düşünebilirsin. Benimle beraber yaşayacağın sonsuz saatler için şimdiden heyecanlandığını biliyorum. Eğer ki anın tadını çıkarmak istiyorsan, küçük dokunuşlarla birbirimizi hissedebiliriz. Sonrasında adım adım yükselerek, birbirimizi yaşayarak hissetmemiz mümkün olacaktır. Kendime güveniyorum ve tecrübeliyim. Bu yüzden sana yaşatacaklarımın şimdiden garantisini verebilirim. Sana özel zevklerimi yaşatırken, bunu fazlasıyla hissedeceğini biliyorum. 

Özgüvenliyim. Her daim yenilenirim ve seni şaşırtırım. Manevra yapmayı bildiğim gibi yeri geldiğinde rest çekerim. Bu durum seni biraz şaşırtır. Çünkü her daim sana yükselerek, gelen bir kadın bir anda manevra yapıp rest çektiğinde kafan karışır. Bana doğru adımlarını hızlandırmalısın. Aslına bakacak olursak, bu ikimiz için de iyi ve benim küçük sırrım.. Seni Travesti Karşıyaka yani kendime doğru çekerken, yapacağım farklı manevralarla yaşadığımız zevki doruklarda hissedebiliriz. Böyle söylediğim zaman, çok fazla anlaşılmıyor. Yaşamamız gerekiyor. Yani bir arada olmalıyız. Numaram üzerinden bana ulaştığında, karşında seni bekliyor olacağım. Baştan çıkarıcı bir kadınla, harika randevuda bir arada bulunmak istemez misin? Şimdiden cevabının “evet” olduğunu biliyorum. Fakat heyecanlısın, tedirginsiniz ve biraz korkak olabilirsin. Tabii ki sana anlayış gösteriyorum çünkü karşında cazibeli ve ne istediğinin farkında olan bir kadın var. Fakat kesinlikle endişe etme! Çünkü benimle sohbete başladığın anda heyecanını yavaş yavaş azaltıp, çok daha sakinleşeceksin. Sonrasında tekrardan heyecanı yavaş yavaş yükselterek, zevki doruklarda hissetmeni sağlayacağım. 

Küçük prensi heyecanlandıracak, birçok zaafım var. Bunlar aslında benim itiraflarım. Duymak istediğini biliyorum. O zaman daha fazla vakit kaybetmeden Travesti Karşıyaka için beni ara! Çünkü geçen dakikalar, saatler bizim için çok önemli. Bunları daha dolu dolu değerlendirebiliriz. Telefonunu bekliyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*