İzmir Güzeli Karşıyaka Travesti Bayan Asena

İzmir güzeli tatlı Asena, Karşıyaka Travesti arayanlar için burada! Alımlı ve mükemmel fiziğimle beklentileri karşılıyorum. Sen de daha fazla vakit kaybetmeden ve beni benden tanımaya hazırsan hemen profilimdeki numaradan ulaş! 

Monotonluktan Uzaklaşmaya Ne Dersin? 

Monoton hayat, her zaman için sıkıcıdır. Günün her saatinde, her zaman aynı şeyleri yapmak yerine birazcık yaramazlığa bence kimse hayır diyemez. Ben monotonluktan asla hoşlanmıyorum. Farklı şeylere yönelim göstermekten keyif alırım. Mekanlara gitmek, farklı yerler görmek en büyük hobilerim arasında. Espri anlayışım, seni adeta kahkahalara boğabilir. Sıkıcı ve komik olmayan birini etrafında istemem. Bu yüzden sıkıcı ve komiksen benimle muhatap olman en baştan kaybetmene neden olur. Fakat kendine güveniyorsan, direk profilimdeki numaradan ulaşabilirsin. 

Karşıyaka Travesti arayan entelektüel, eğlenceli ve komik beyleri bekliyorum. Zekadan hoşlanırım. Zekâ benim için en seksi detay! Hırslıyımdır. Hırslarım gereği karşımdaki insanın da zeki olmasını isterim. Bu yüzden, etrafımdaki kişiler beni egolu zanneder. Ego savaşlarında her zaman için zirvedeyim. Tutkuyu benimle beraber hissederken, zevkli doruklarında yaşamak adeta büyüleyici bir atmosferin içinde olmanı sağlar. Çözüm odaklıyımdır. Bu yüzden problemleri konuşmadan halletmekten keyif alırım. Yüzeysel olan hiçbir şey bana keyif vermez. Yeri gelir harika sohbetler ederiz. Yeri gelir sırdaşım olursun. Yeri gelir benimle beraber farklı zevkler tadabilirsin. Ben senin itirafların, saklı arzularınım.. 

Güzel yKarşıyakaler yaparım. Duygusal filmler de beraber ağlayıp, beraber anın tadını çıkarabiliriz. Farklı şeyler deneyimlKarşıyakaten hoşlanırım. Cimri insanlardan asla hoşlanmam. Cimrilik benim için yalnızca maddi bir durum değil. Duygularını da gizleyen cimri insanlar olabiliyor. Eğer sende duygularını gizlKarşıyakate cimriysen ben yanlış kişiyim. Bu yüzden farklı insanlarla irtibata geçmelisin. Kendine güvenmeni isterim. Kendine güveniyorsan, duygularını apaçık ortaya seriyorsan ve benimle birlikteyken tam anlamıyla sen olabiliyorsan hemen ulaş!  Karşıyaka Travesti arayan yakışıklı, geniş omuzlu, kumral ve esmer beyler profilimdeki fotoğraflarımın hepsi bana ait. Gerçek insanlarla muhabbet etmekten hoşlanırım. Sen de gerçeksen, beni ara:))

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*