Harika Vücuda Sahip Karşıyaka Travesti Selen

Güzel, bakımlı vücudu ile hemen dikkat çeken Karşıyaka Travesti Selen ben. Harika bir bayan olarak 25 yaşında, 1,64 boyunda ve kilo sorunu olmayan bir hatunum. Beylerin seks konusunda istedikleri her şeyi gerçek yapma konusunda üstüme yoktur. Aynı zamanda her daim karşılıklı haz alma ilkesine göre hareket ederim. Tüm hizmetlerimi alabilmek adına beni arayabilirsiniz. 

Özelliklerim Sizi Deli Edecek

Güzel bir kadın olarak özelliklerim ile hizmetlerim şöyledir;

  • Düzenli sporunu yapan Karşıyaka Travesti olarak bakımlarımı da hiçbir şekilde ihmal etmem. Böylelikle sizin karşınıza her zaman en güzel halime çıkarım. 
  • Aynı zamanda elit bir kadınım. Kibarlığım sayesinde dikkat çekerim. Bu sayede benim gibi olan erkeklerin beklentilerini de karşılamış olurum.
  • Yatakta çok şehvetli bir kadın olduğumdan hiçbir pozisyona yok demem. Özellikle ön sevişme denildiği zaman bunu dibine kadar yaşar ve yaşatırım.
  • Sunmuş olduğum hizmetlerin arasında oral seks de söz konusudur. Böylelikle anın tadını çıkarırken dilimizi ve ağzımızı kullanabilirsiniz. 

Sınırsız olan tüm bu hizmetlerimi alabilmek için yapacağınız şey çok basittir. Hemen beni arayarak bunu sağlayabilirsiniz. 

Kondom Kullanımı Yok

Kondom kullanım şartım hiçbir şekilde söz konusu değildir. Bundan dolayı beni çok daha iyi bir biçimde hissetmeniz mümkündür. Karşıyaka Travesti zaten çok temiz bir kadınım. Bunun yanı sıra özel birtakım materyaller kullanırım. Yani bulaşıcı hastalık veya bunun gibi bir durumun ortaya çıkması söz konusu değildir.

Kondom olmadığı zaman karşılıklı bir biçimde alınacak olan haz daha çok olacaktır. Her zaman sıcak, dar olması ile bilinen özel bölgem sayesinde yanabiliriz. Bunun yanı sıra ben kondom takmak istiyorum diyenler varsa bu da benim için hiçbir zaman sorun anlamına gelmez. 

Evler ve Oteller İdealdir 

Görüşme yeri olarak farklı mekanlara gelme konusunda hiçbir sıkıntım yoktur. Oteller bunların arasında yer alır. Merkezdeki lüks olan mekanları seçerim. Bunun yanı sıra güvenli olan apartlara da geliyorum. Beylerin evleri her zaman çok idealdir. Zaten amaç karşılıklı bir biçimde seks yapmak ve haz almaktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*