Hakimiyet & Teslimiyet İçin Karşıyaka Selda

Bdsm Karşıyaka Travesti hatunu ben Selda! Köleler ve efendiler için her iki türde profesyonel seks hizmetleri veriyorum. Yalata yalata seks ya da inlete inlete haz için hemen benimle buluşmaya ne dersiniz?

Selam hazlarına düşkün beyler! Ben Selda, seks kölelerinin muazzam sahibesi olarak bilirler beni. Henüz kendinde keşfetmediğin tutkular varsa, kendini bana bırak ve zevkin üst boyutlarına çık!

BDSM Seven Karşıyaka Travesti Selda 

Seks köleleri ve fetişler için Karşıyaka Travesti olarak hizmet veriyorum. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda kariyerimi oldukça geliştirdim. 28 yaşındayım ve keşfedilmemiş hazları yalatmakta üzerime yoktur. Otoriter seks seven ve kendini teslim etmek isteyen beyler için vip standartlarında hizmet veriyorum.

Hem eve hem otele gelen Travesti olarak sadece güveli ve konforlu mekanlara gittiğimi ve seçkin hizmetler sunduğumu belirtmeliyim. Uzun yıllardır enimle tatmin olan çok sayıda kölem olduğunu bilmelisin. Şayet pornografik tutkuların, bastırılmış hazların ve denKarşıyaka istediğin fetiş uygulamaları var ise bunları bana söylemelisin.

En iyi sonucu almak ve tatmin sanatından zevk yudumlamak için amcığımın girişine dudaklarını dayayarak başlayabilirsin tatlım. Ya da direkt olarak yüzüne oturarak başlayabiliriz. 

Seksi ve uzun boylu kadınları seviyorsan, benden çok zevk alacağın kesin. Zevk yutturan ve sperm yutan bir hatun olarak karşılıklı haz vermekte bir profesyonel olduğumu bilmelisin. Kostümlerimi hemen görmek ister misin?

İtaati Seven Karşıyaka Travesti Selda

Masterlık konusunda iyi olmam aynı zamanda seks efendileri için de eksiksiz hizmet vermemi sağlıyor. Karşıyaka Travesti seçenekleri arasında itaat etmeyi bilen ve seven bir hatun olarak, doyasıya sevişmek için seni bekliyorum.

Güncel ilanlar üzerinden hem tekli seks hem grup seks için bana istediğin her zaman ulaşabilirsin. Köpek pozisyonunda sevişmeyi seven sadece kadınlar değildir, öyle değil mi? Becerilmekten ve tasmalı seks yapmaktan zevk alan beyler için nitelikli seks paketlerimle hizmet veriyorum.

Seanslık, saatlik ya da gecelik programlar için beni hemen arayarak randevu alabilir ya da mesaj bırakabilirsin. Tüm hazları ve erotik pozisyonları denKarşıyaka için seni bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*