Grup Seven Karşıyaka Travesti Ayşegül

Beraber olacağım erkeğin kendisini iyi tanıyan, vücudunun en çok zevk veren bölgelerinin nereler olduğunu bilen kişiler olmasına bayılıyorum. Tecrübeli, seviştiği kadını kendinden geçirecek kadar yüksek performansla hizmet veren özel bir Travestia ihtiyaç duyduğunuzu anlayabiliyorum.

Sevgilinizle birlikteyken performans kaygısı yaşıyor olabilirsiniz fakat Travesti Karşıyaka numarama mesaj atarak randevu aldığınızda bu kaygıları yaşamanız gerekmeyecek. Kaç kez boşaldığınız veya kaç dakikada boşaldığınız fark etmeksizin son derece keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacağım.

Grup İlişkilerden Çok Keyif Alıyorum

Diğer kadınlara nazaran kendimi daha doyumsuz hissediyorum. Ne kadar sevişirsem sevişeyim tam anlamıyla tamamlanmış hissetmediğimi söyleyebilirim. Bu nedenle bana hiçbir zaman bir erkek yetmediği için Travesti Karşıyaka kariyerimde grup ilişkisi yaşamaktan her zaman büyük bir keyif aldım. Eğer sen de arkadaşımla veya partnerinle birlikte beni ziyaret etmek istersen mesaj atabilir ve özel hizmetlerimden yararlanabilirsin.

Birlikte olacağım kişinin kendisini geliştirmiş, bana karşı iyi davranacak ve aşırı derecede azgın bir müşteri olmasını istiyorum. Sadece canı sıkıldığı için sevişmek isteyen erkekler yerine azgınlıktan düz duvara tırmanacak duruma gelmiş erkeklerin mesaj atmasını bekliyorum. 

Aynı anda iki ve üç erkekle sevişmek beni tamamlanmış hissetmeye ve orgazma ulaşmaya yaklaştırıyor. Bu nedenle ne zaman grup seks yapmak isterseniz gönül rahatlığıyla beni arayabilir, eğer o gün müsaitsem aynı gün içinde görüşebilirsiniz.

Beğendiğim Erkeğe Hiç Doyamıyorum

Erkeğimin azgınlığını birkaç saniye içerisinde anlayabiliyorum ve birlikte olduğum kişinin her şeyden daha büyük bir keyif almasını sağlayabiliyorum. Öğrendiğim ve uyguladığım teknikler sayesinde bir erkeğin orgazm olmasını kolaylaştırıyorum. Kendisini bana bırakan, yapacağım oral sayesinde kendisinden geçen bir erkeğin tekrar tekrar sevişmek istemesine bayılıyorum.

Travesti Karşıyaka ilanlarımdan benimle iletişime geçen müşterilerim, canları çektikçe tekrar görüşmek için mesaj atıyor ve ne zaman müsait olduğumu soruyorlar. Ağzıma, yüzüme, göğüslerime, içime, nereme isterseniz boşalabilir ve performansınıza bağlı olarak beni defalarca becerebilirsiniz. İlişkilerimde zamanla ilgili bir kısıtlamam olmadığı için eğer birbirimizi çok beğenirsek bir veya birkaç saat daha sürecek şekilde seansımızı uzatabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*