Golden Shower Fantezisini Sunan Elvan

Alışılagelmiş şeylerin dışına çıkmak, bunun ardından farklı seks pozisyonlarını ve fantezilerini denKarşıyaka kesinlikle benim en temel hizmetlerimin ve özelliklerimin arasında öne çıkar. Karşıyaka Travesti numaramı arayarak iletişim kurabilirsiniz. 

Elvan benim adım. Seks fantezisi denildiği zaman akla gelen ilk Karşıyaka Travesti kadınlarından birisiyim. 29 yaşında, 1,57 boyunda ve 76 kiloda bir hatunum. Biraz topluca olduğum bilinen bir gerçektir. Zaten beylerin de bu tip kadınlara karşı aşırı derecede ilgisi olmasından dolayı onların gözdesiyim. Golden Shower gibi birçok beyin hiçbir şekilde bilmediği bir fantezinin benimle beraber gerçek olması kesinlikle çok zor değildir. 

Hazların Kapısını Sonuna Kadar Açarak Sizi Mutlu Ederim

Beylerin önemli bir kısmı fantezilerden kesinlikle bihaberler. Bundan dolayı birçok şeyi kaçırdıklarını söylemem lazım. Ben bu yüzden Karşıyaka Travesti hizmetlerim arasında her daim golden shower olarak bilinen bir fanteziyi sonuna kadar sunmasını bilirim. Tabi ki bunun ne olduğu ve detayları mühimdir.

Bu en basit tabir ile idrarın yüze ve vücuda boşaltılmasıdır. Bunu benim üzerimde rahatlıkla yapabilirsiniz. Tabi ki tüm hijyen koşullarının çok başarılı bir biçimde sağlanması sayesinde karşınıza sağlık anlamında bir sorun çıkmaz. Bundan farklı fantezilerin ve pozisyonların da gerçek olması mümkündür.

Anal ve oral hastası bir kadınım. Kondom olmadan bunların tümünü çok büyük bir memnuniyetle sunarım. Hiçbir kuralım, sınırım ve aynı zamanda kriterim de yoktur. Ön sevişme yapıp yapmadığımı merak eden birçok kişi var. Bunun yanıtı tabi ki evettir. Zaten ön sevişmesiz bir seks bomboş bir levhadan farksızdır. 

Lüks Otellerde Güzel Beraberlikleri Sunmak İçin Sabırsızlanıyorum 

Beraberliklerimizi genellikle farklı ve güzel otellerde yaşayabiliriz. Her daim Karşıyaka Travesti kriterlerim işte burada öne çıkar. Buna göre otellerin yıldızlı olması bir kuraldır. Güvenlik anlamında tek bir sorununun bulunmaması lazım. Ödeme ise peşindir. Burada bir pazarlık veya benzeri durumun oluşması halinde daha ilk saniyeden size karşı olan güvenim kaybolur. Böylelikle bir daha benimle beraber olabilme şansınızı kaybetmiş olacağınızdan sizi de engellerim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*