Gerçek Resimlerini Kullanan Travesti Dilberay

Travesti Karşıyaka olarak tüm hizmetlerimi verirken beylerin taleplerine göre hareket ederim ve aynı zamanda ilan sayfamda kendime ait olan özel resimlerimi kullanırım. Benimle harika zaman geçirebilirsiniz.

Soğuk gecelerde beylerin içini en sonuna kadar ısıtan bir kadın arayanlar kesinlikle çok şanslılar. Ben Dilberay. Cinsel ateşimin çok yüksek olması sayesinde daha ilk andan itibaren sizi mutlu ederim. Aynı zamanda seksin içinde var olan her şeyi yaşatırım. Kendime olan güvenim çok yüksektir. Bundan dolayı gerçek resimlerimi kullanırım. 

Seksi Resimlerime Bakarak Ne Kadar Şehvetli Olduğumu Görebilirsiniz

Seksi bir hatun olmamın yanı sıra özellikle kullanmış olduğum tüm resimlerin gerçek olması ne kadar güvenli bir kadınla seks yapacağınızı gösterir. Çünkü hoş bir hatunum. Bunu da öyle laf olsun diye söylemem. Bundan dolayı kullanacağım tüm resimler fake değildir. İşte bu sayede kiminle seks yapacağınızı hemen görebilirsiniz. Sizin için en sıra dışı pozlarımı verdim ve güzelliğimi de sergiledim. 

Karşıyaka Travesti Olarak Sizi Hizmetlerimle Mutlu Ederim

Travesti Karşıyaka  olarak hizmetler konusunda sizi mutlu ederim ve bunlar da şöyledir;

  • Her daim ilk olarak karşılıklı bir biçimde öpüşme yaparım. Dudaklarımızın birleşmesi ve bunun sonrasında dillerimizin dans etmesi sizi büyüler.
  • Bunun yanı sıra ateşli olan vücudumun tadını alabilmek için ön sevişme hizmetini de benden talep edebilirsiniz. Bunun da bir sınırı asla yoktur.
  • Güzel kalçalarımın arasından girmek isteyen beyleri hiçbir şekilde geri çevirmem. Analı sonuna kadar yapan ve yaşatan bir hatun olduğumdan kesinlikle çok özel bir bayanım.
  • Cimcif de benim hizmetlerimin arasında öne çıkar. 

Cinselliği Değişik Mekanlarda Yaşamak Mümkündür

Mekan hususunda farklı yerlerin söz konusu olması benim en çok sevilen özelliklerimin arasında yer alır. Buna göre Travesti Karşıyaka  hizmetlerimi şuralarda veririm;

  • Oteller bunların arasında yer alır ve lüks olması şarttır.
  • Kesinlikle apartların da tercih edildiğini hemen ifade etmem lazım.
  • Bunun yanı sıra çok güvenli olması durumunda beylerin evlerine de gelirim. 

Bu noktada hemen seçim yaparak benim tadımı rahatlıkla alabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*