Gecelik Kalan Karşıyaka Travesti Saliha

Karşıyaka Travesti Saliha benim adım. 1,64 boyunda, 72 kiloda ve aynı zamanda 35 yaşında bir kadınım. Benim için seksin her zaman uzun süreli bir biçimde yaşanması önem arz eder. Bundan dolayı gecelik olarak kalan bir kadınım. Seksi böylelikle zamana yayabilir, bunun ardından harika bir an geçirebiliriz. İşte bu ve fazlası için arayınız. 

Gecelik Hizmetlerim Çıldırtacak

Gecelik seks yapmak her zaman beylerin beklentilerinin karşılanması dKarşıyakatir. Buna göre sunmuş olduğum farklı hizmetler ise şöyledir;

  • Gecelik kalmak için kesinlikle performansıma çok büyük bir dikkat gösteririm. Özellikle enerjimi yüksek tutarım. Böylelikle sabahın ilk ışıklarına kadar deliler gibi sevişmemiz mümkün olacaktır.
  • Bunun yanı sıra her daim gecemiz ön sevişme ile başlar. Vücudumun tüm detaylarının tadını böylelikle alabilirsiniz. 
  • Tabi ki bu sırada sınırlar olmadan öpüşme yapmak da mümkündür.
  • Harika olan en dar bölgem sayesinde hazların en büyüğü kesinlikle sizin olacak.
  • Anal seks tekliflerine ise yok demem. Bu konuda çok deneyimli olan bir kadınım. İşte bu sayede daha önce almadığınız hazları almanız çok zor olmayacaktır. 

Her daim görüşme yapmama rağmen kesinlikle bunun için randevu almanız gerekiyor. Bu da telefon üzerinden çok kolaydır. 

Pazarlık Yapmam

Karşıyaka Travesti olarak pazarlık yapılmasından hiçbir şekilde hoşlanmam. Zaten talep etmiş olduğum ücret çok fazla değildir. Bunun yanı sıra kalınacak olan süreye göre ödeme yapmanız gerekiyor. Söz konusu gecelik hizmet olmasından dolayı bunun zamanı 7 saattir. Gecenin geç bir yarısında başladıktan sonra sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Ödemiş olduğunuz ücreti sonuna kadar hak ettiğimi söylemem lazım. Tabi ki hemen ve sorunsuz bir biçimde randevu alabilmek için beni aramanız yeterlidir. 

Otellere Gelirim

Görüşme yeri olarak otelleri tercih ediyorum. Ancak bu konuda belli limitlerim ve sınırlarım vardır. Her otele gelmez. Karşıyaka Travesti merkezde olması şarttır. Konfor özellikleri bulunmalıdır. Güvenli bir mekan olması durumunda hiçbir sorun söz konusu olmaz. Arayarak randevu talep ettiğiniz zaman bunun detaylarını vermeniz yeterlidir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*