Gece Güzeli Karşıyaka Travesti Aslı

Selaam, ben Aslı! Akrep burcuyum. Akrep burcu kadınının, bütün özelliklerini fazlasıyla taşırım. Şeytan tüyü denilebilecek farklı zevklere sahibim. Görünümümle seni kendime hayran bırakacağımdan eminim. Çünkü kendime fazlasıyla özen gösteriyorum. Saçlarım, dudaklarım, düzenli bakım rutinim içerisinde. Benimle her defasında görüşeceğin takdire Aslı karşına çıkacak! Karşıyaka Travesti arayan kaliteli beyefendiler için profilde numaram bulunur. İletişime geçerseniz, beni çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Gizemli Dünyamda Kaybolma Hazır Mısın?

Uzun uzun, saatlerce kendimden bahsetmekten hiç keyif almam. Bir insan, kendisini ne kadar anlatırsa anlatsın işe yaramaz. Çünkü daha çok yaşamak, hissetmek gerektiğini savunuyorum. Eminim, Karşıyaka Travesti arayışın benimle son bulacak. Çünkü sen ne kadar kendini anlatırsan, anlat senin anlattığın kadar tanıyacağım. Bunun yerine birbirimizi yaşayarak öğrenmeye ne dersin? Bence, çok daha mantıklı. 

Başta söylediğim gibi ben de şeytan tüyü var. Mükemmel fiziğim,  çekiciyim ve bilgi sahibiyim. Birçok şeyin farkında değilmiş gibi davranırım, ama sezgilerim sayesinde anlayışım ve kavramım son derece yüksektir. Zor beğenirim ve çabuk bırakırım. Yani uzun süre sana bağlı kalmam. Bu yüzden yaşadığımız doyumsuz birliktelikler sonrasında acaba âşık olur mu, bana bağlı kalır mı, peşimi bırakmaz mı gibi kafanda soru işaretleri olmasın. Yalnızca, seninle heyecanı zirvede hissedeceğimiz mükemmel bir birliktelik yaşarız. Sonrasında sen beni unutursun. Ben de seni unuturum. Fakat, tekrardan o anı yaşamak istediğin de benimle iletişime geçebiliriz. Şimdilik bunları bir kenara bırakalım. Karşıyaka Travesti

Sana kısaca kendinden bahsetmem gerekirse koyu dar kıyafetler giymekten hoşlanıyorum. Aksesuarlar olmazsa olmazım. Makyaja çok önem veririm. Tırnaklarımda her zaman oje olur. Falan falan falan.. Bunları da geçelim:)) çok sıkıcı olmaya başladı biliyorum. Sen beni profilde bulunan numaramdan ara. Ben sana hem kendime hissettiririm hem de daha fazla dilediğin istediğin ne varsa her birini beraber yaşarız. Gerçekliğe ve dürüstlüğe önem veriyorum. Karşımdaki insandan da bunların her birini aynı şekilde almak isterim. Hadi koş, daha fazla beni bekletmeden hemen ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*