Erkeğine Mutluluk Garantisi Veren Tuna

Süper bir cinsel beraberlik herkesin hakkı ve ben bunu sunma konusunda Karşıyaka Travesti kadınlarının arasında en iyilerinden birisiyim. Sizi sonuna kadar mutlu etme konusunda çok deneyimli bir hatunum.

Selam gençler ben Karşıyaka Travesti Tuna. 1,72 boyunda, 27 yaşında ve 66 kiloda çok hol bir kadınım. Zaten boyumun tek başına standartların üzerinde olması bile beni her daim çok özel kılar. Bu işi sadece para kazanmak adına değil hem kendimi hem de beyleri mutlu edebilmek için yaparım. Bundan dolayı çok daha özelim. İşte bu anlamda orgazm olmak adına iletişimi hemen kurabilirsiniz. 

Beyleri Yatakta Mutlu Etmesini Çok İyi Bilirim

Hem harika hem de çok sıra dışı bir Karşıyaka Travesti kadınıyım. Özellikle seksin farklı türlerini yaşatma konusunda bir numarayım. Çünkü cinselliğe aşırı derecede düşkünüm. İşte bundan dolayı beni tercih edecek olan erkeklerin pişman olması gibi bir durum yoktur. Kalite ve şehvetin birleşmesi sayesinde en güzel hazlar ortaya çıkar.

Beylerin taleplerine yok demeden devam eden bir kadınım. Tam anlamı ile sevgili tadındayım. Bunun yanı sıra merak edilen ve sunduğum hizmetlerin arasında cimcif, oral, anal vardır. Pozisyon bilgim çok fazla olmasından dolayı canınızın istediği ne varsa bunları yapabiliriz.

Dudaktan öpüşme ise benim favorilerim arasında yer alır. Bunun bulunmadığı bir cinsel beraberliğin hiçbir anlamı yoktur. Gerek klasik bir biçimde gerekse French Kiss formatında bunu yaşayabiliriz. Her zaman Karşıyaka Travesti hizmetlerimi merkezde yer alan otellerde sonuna kadar sunarım. Bunun yanı sıra beylerin evlerine de yok demem. Apartlar ise daha farklı bir seçimdir.

Cinselliği Yaşamak İsteyenler Beni Arayabilirler 

Ben randevu sistemi ile çalışan bir kadınım ve bunun için ilan sayfama koymuş olduğum özel numaram üzerinden anlık bir biçimde hemen görüşme için iletişimi kurabilirsiniz. Mesaj yollanması daha farklı bir yöntem olarak dikkat çeker. Tüm bunlardan farklı olarak bir Whatsapp hattımın da bulunduğunu ifade edeyim. Sayfamda yer alan resimlerimin tümü ise bana aittir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*