Doya Doya Öpüşen Karşıyaka Travesti Lale

Merhabalar. Adım Lale. Travesti Karşıyaka olarak çok farklı hizmetleri sunan güzel bir kadınım. Sekse olan düşkünlüğüm sayesinde beylerin tüm ihtiyaçlarına yanıt veririm. En temel özelliğim ise öpüşme konusunda hiçbir sınırımın bulunmamasıdır. Zaten seks denildiği zaman dudak dudağa öpüşme her zaman bunun bir parçasıdır. 

Öpüşmenin Tadını Çıkaralım

Sekste öpüşmek kesinlikle önemlidir. Bazı kadınların bundan kaçınmış olduğunu görmekteyim. Ben ise bunun tam tersi şekilde hareket ederim. Dudaklarıma bunun için çok özel bir ilgi gösteririm. Hem büyük hem de kalın olmaları sayesinde tadımı almanız çok basit olacaktır. Bunun yanı sora dip öpüşme de yapabiliriz. Burada önemli olan şey ise sizin ne kadar istediğinizdir. Sınırlarım olmadığından Travesti Karşıyaka olarak beylerin tüm beklentilerine yanıt veririm. 

Sekste Limitleri Kaldırdım

Seksin her zaman limitsiz bir biçimde yapılması lazım. Bu konuda harika bir kadın olarak şu hizmetleri sunarım;

  • Oral seks en çok sevdiklerimin arasında yer alır. Bunu karşılıklı ya da tek taraflı bir biçimde yapabiliriz. Zaten ağzımı çok iyi bir biçimde kullanmış olduğumdan alacağınız hazzın da tarifi olmayacaktır.
  • Bunun yanı sıra seks sırasında ön sevişme olmalıdır. Bunun da sınırsız bir biçimde gerçekleştirilmesi kesinlikle önemlidir. Bu konuda sektörün en iyilerinden birisi olarak dikkat çekerim.
  • Öpüşme ve fazlasını sizlere sunarım.
  • Dileyen beyler ise oldukça dolgun, sıkı olan kalçalarımın tadını çıkarabilirler. Anal seks yapan bir kadın olduğumdan sizlere bu tip bir hizmeti de her daim sağlarım.
  • Daha fazlasını alarak rahatlamak isteyen beylerin hemen beni aramasını ve randevu talep etmesini istiyorum.

Kendi Evimde Müşteri Kabul Ediyorum

Kendime ait olan bir evim var. Travesti Karşıyaka özellikle müşterilerimi burada ağırlamaktan çok büyük bir memnuniyet duyarım. Zaten şehrin göbeğinde yer alması sayesinde ulaşımı da çok kolaydır. Tek bir araçla gelebilirsiniz. Güvenlikli bir site içinde bulunmasından dolayı hiçbir sorun söz konusu değildir. Başarılı şekilde tasarlanmıştır. Sizin ihtiyacınız olan her şey vardır. Örneğin seks öncesinde veya sonrasında duş almanız mümkündür. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*