Büyük Seven Karşıyaka Travesti Zeynep

Büyük penise duyduğum ihtiyaç nedeniyle üniversiteye başladığımda, profesyonel bir şekilde Karşıyaka Travesti hizmetimle erkekleri baştan çıkarttım. Yaptığım işin bana verdiği haz sayesinde çok daha mutlu bir şekilde yaşadığımı fark ettiğim için bu işi yıllarca sürdürmeyi düşünüyorum. 28 yaşındayım, 1,70 boyundayım, 65 kiloyum. Benimle görüşmek isteyen erkekler için internette telefon numaralarımı yayınlıyorum.

Büyük Penisli Erkeklere Hastayım

Erkeğimin penisinin büyük ve kalın olması, pantolonunu indirdiğim anda kendimi kaybetmeme ve saatlerce yalamak istememe neden oluyor. Eğer büyük ve damarlı bir penise sahipsen hiç beklemeden beni arayabilir ve çok ucuza saatler boyunca sevişmenin tadını çıkarabilirsin. Partnerim olacak kişinin beni doyuma ulaştırması, orgazma erişmem için gerekli teknikleri bilmesi çok büyük bir haz veriyor.

Karşıyaka Travesti ilanlarım sayesinde benimle görüşebilir, canınız nasıl bir seksi çekiyorsa o türde ilişkiyi saatlik ücretlerimi ödeyerek yaşayabilirsiniz. Fantezilerin ne kadar sapkın ve manyakça olduğu fark etmeden, benim de hoşlanabileceğim türdeki her fanteziyi tecrübe etmekten keyif alıyorum.

Erkeğimin yüzüme boşalmak, göğüslerimi becermek istemesinden aldığım haz nedeniyle her türlü isteği karşılamak için can atıyorum. Ne kadar ilginç ve denemediğim şey varsa denKarşıyaka, erkeğimle romantik ilişkinin yanı sıra hayvani bir ilişki yaşamak istiyorum.

Mutlu Olmak İçin Evime Gelebilirsin

Yüksek ücret ödKarşıyaka zorunda kalmadan, uygun bir ücret karşılığında evinizde, benim evimde veya otelde kaliteli şekilde sevişmenin tadını çıkarabilirsiniz. Partnerimin hayallerini yerine getirmek, daha önce tatmadığı zevkleri özel tekniklerim sayesinde yaşamasını sağlamak beni çok mutlu hissettiriyor.

18 yaş ile 60 yaş aralığında olan, evli veya bekar olması fark etmeksizin tüm erkeklerle saatlerce birlikte olabilirim. Evli erkekleri baştan çıkarmak, karılarıyla olan ilişkilerinden daha fazla zevki benimle tatmalarını sağlamak çok keyif veriyor.

Karşıyaka Travesti kariyerimde beğendiğim bir erkekle tekrar tekrar birlikte olmaktan, aynı erkeği düzenli olarak beni becermek ister hale getirmekten haz duyuyorum. Özellikle de evli olan erkeklerin defalarca beni ziyaret etmek istediğini görmek, o erkeklere karşı çok istekli olmama ve hayatlarının en güzel tecrübelerini tattırmama neden oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*