Bebek Yüzlü Karşıyaka Travesti Bayan Funda

Selam, ben Funda! Uzun süredir Karşıyaka’da yaşıyorum. Üniversite öğrencisiydim. Fakat eğitimimi yarıda bıraktım. Çünkü ailevi sebeplerden dolayı eğitime devam edemedim. Karşıyaka Travesti olarak, bir süredir buralardayım. Şu an profilimdesin ve anladığım kadarıyla benden hoşlandın ve beni yaşamak istiyorsun. Ben de buna hazırım ve seni bekliyorum. Hemen profilimdeki numaram üzerinden bana ulaşabilirsin. Gerçek bir randevuya çıkarız. Sonrasında istediğin deneyimleri beraber yaşayabiliriz. 

Sana İtiraflarım Var! Duymak İster Misin?

Fazlasıyla yorucu bir iş hayatı geçirebilirsin ya da gün içerisinde istemediğin, yolunda gitmeyen şeyler yaşaman mümkün. Sana mükemmel rahatlatıcı masajlar yapabilirim. Hem stres giderici olacaktır. Hem de kendine gelmeni sağlar. Dairesel hareketlerle masajını yaparken, kulağına tatlı güzel sözler söylerim. Seni birazcık daha rahatlatıp günün yorgunluğunu dindirmeni sağlarım. Senden istediğim, sadece kendini bana bırakman. Eğer sen kendini bana bırakırsan, yorulmadan seninle büyülü atmosfere giriş yapabiliriz.

Baştan söyleyeyim, uçuşa geçerken kemerlerini bağlamayı unutma! Çünkü harika bir yolculuğa çıkacağız. Senin için hazırladığım özel zevklerim var. Her birini özel anlarımızda beraber hissetmeliyiz. Biliyoruz ki, bazı zamanlar çok özeldir. Bunları yalnızca partnerler birbirini hissettiği takdirde yaşayabilir. Eğer sen bana tutkuyu hissettirebilirsen, ben de aynı şekilde sana yaşatırım. 

Yaramazlık yapabileceğim bir oyun arkadaşı arıyorum. Sen de, benim profilimde olduğuna göre harika yaramazlıklar yapabiliriz. Senin için çok doğru bir Karşıyaka Travesti profilim! İstediğin gibi çocukluk yapabiliriz ya da karşında gerçek tutkulu bir kadın görebilirsin. Tamamen sana kalmış.. Eğlenmekten, eğlencenin tadını doyasıya çıkarmaktan hoşlanıyorum. Aslına bakarsan, içine kapanık biriyim. Yani seninle karşı karşıya geldiğimde çok fazla konuşmam. Gözlerine bakıp, seni dinlerim. Eğer senin enerjin yüksek olursa veya bana söyleyeceklerinden etkilenirsem sonrasında harika vakitler geçirebiliriz. Beraberce hissetmek istediğimizi söylememiz gerekiyor. Sen bana ne istediğini, benden beklentilerini söylersen ben de bunların her birini sana yaşatırım. 

Romantik çanlardan çok hoşlanmam. Mumlar, yağmurlar falan.. Bunlar bana çok keyifli gelmiyor. Ana odaklanmayı seviyorum ve seni hissetmeyi istiyorum. Evet bekliyorum! İstiyorsan Karşıyaka Travesti olarak ara beni:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*