Anal İlişkiden Hoşlanan Karşıyaka Travesti Cansel

Merhaba bebeklerim, partnerim olmak ve benimle her türlü pozisyonda ilişkiye girmek için Travesti Karşıyaka telefon numaramı kullanarak seanslarıma başvurabilirsiniz. Canınız hangi pozisyonu istiyor ise bana bunlardan bahsedebilir, zevk aldığınız her şeyi evimde veya diğer mekanlarda yaşamaya başlayabilirsiniz. Seansımızı ne kadar süre boyunca seks yapmak isterseniz o kadar süre boyunca uzatabilirim.

Anal ilişkide yavaş bir şekilde girip çıkmak veya sert şekilde girip çıkmak isteyen her erkeği hayalini kurduğu biçimde tatmin edebilirim. Sen de benimle her gün görüşebilir, fantezilerini mesaj yoluyla anlatarak seans alabilirsin.

Anal İlişki Beni Tatmin Etmeye Yetiyor

İnternette yayınladığım Travesti Karşıyaka ilanlarım sayesinde benimle gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir, sevdiğiniz şeyleri sorunsuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Sevmediğiniz, ilgi göstermediğiniz, ilişkilerinizde olmasından keyif almadığınız şeyler bulunuyorsa bana bunları anlatmanızı istiyorum. Böylece kendinizi tamamen huzurlu hissedeceğiniz, sadece hevesli olduğunuz şeylerin yaşandığı ilişkiyi tecrübe etme fırsatı sunabilirim.

Yedi gün yirmi dört saat boyunca, bana ait olan telefon numarasını arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Beni görebilmek için randevu isteyen, kalçalarımı ve vücudumu genel halde görmek için hevesli olan hiçbir müşterimi geri çevirmiyorum. Sen de bu şanslı kişilerden biri olmak için hemen şimdi mesaj atabilir, neleri seviyorsan bana bunları anlatabilir ve fantezilerini dile getirebilirsin.

Partnerimi Kondom Kullanmaya Zorlamıyorum

Anal ilişkinin tadını çıkartmak için kondom kullanmayı reddeden müşterilerime sağlıkla ilgili gerekli uyarıyı yapıyorum. Benimle olan birlikteliğin esnasında tamamen senin rahat hissedeceğin bir seans yaşatmayı önemsiyorum. Anal ilişkide ve arka arkaya defalarca boşalabileceğin vajinal ilişkilerde kayganlaştırıcı kullanmayı tercih ediyorum. Bu sayede müşterimin bana sahip olurken zorlanmamasını, tam olarak keyifli ve stressiz bir ilişki yaşayabilmesini sağlıyorum.

Travesti Karşıyaka ilanlarımı kullanarak bana mesaj atan ve telefon eden her erkeğin orgazm yaşadıktan sonra evimden ayrılmasına özen gösteriyorum. Anal ilişkiden hoşlanmayan, sadece oral yaptırmak, vajinal ilişkiye girmek veya göğüslerimle orgazma ulaşmak isteyen erkeklerin de taleplerini karşılayabilirim. Partnerimin neleri istediği fark etmeksizin hiçbir zaman için kondom kullanılması konusunda zorlamıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*