Tertemiz Vücuduyla İlgi Toplayan Sevda

İzmir Travesti kadınlarından en özel ve en bakımlı olanlardan birisi olarak beylerin mutlu olmasını sağlamak benim kesinlikle profesyonel bir görevimdir.

Temizliğine önem veren İzmir Travesti Sevda ben. Nasılsınız aşklarım? Ben her daim bomba gibi ve aynı zamanda sekse hazır bir hatun olarak sizlerin aramasını bekliyorum. 1,72 boyunda, 25 yaşında bir kadınım. En güzel özelliklerimin başında vücudumun tertemiz olması ilk sırada gelir. Aynı zamanda seks konusunda sahip olduğum deneyimler oldukça fazladır. Bunların elde edilebilmesi için aramanız yeterlidir.

Tertemiz Bir Kadınım

Temizlik çok önemli ve özellikle bazı kadınların buna dikkat etmemesi beylerin seksten soğumasına neden oluyor. İzmir Travesti olarak işte ben bunların tam tersi özelliklere sahip bir kadın olduğum için her daim sizi mutlu etmesini bilirim. Çünkü her gün düzenli bir biçimde duş alırım. Bunun yanı sıra beyleri baştan çıkarma özelliğine sahip olan kokuları kullanırım. Bu da ne kadar özel bir kadın olduğumun kanıtları arasında yer alır.

Sekste Sınırlarım Olmaz

Tabi ki en çok merak edilen konuların arasında İzmir Travesti hizmetlerim öne çıkar. Bende kural yoktur. Tek bir şartım vardır. O da kondom kullanımı olarak dikkat çeker. İşte ancak bunun yerine getirilmesi durumunda bana sahip olabilirsiniz. Ağzıma çok büyük bir hazla alırım. Onu deliler gibi yalarım. Zaten tam bir oral manyağıyım. Bunun yanı sıra anal seks gibi farklı bir deneyime de yok demem. İşte bunların tümü beni özel kılar.

Elbette beylere sunmuş olduğum pozisyonlar değişik hazları da beraberinde getirir. Zaman zaman üste çıkmasını severim. Buna cow girl adı verilir. Tabi ki altta olmak da benim için bir sorun değildir. Ne istediğinizi net olarak ifade etmeniz benim adıma er daim yeterlidir.

Beyler Arayabilirler

Arayarak ve sorunsuz bir biçimde randevu alabilirsiniz. Buna göre ilan sayfamda yer alan özel numaramı kullanmanız yeterlidir. Kısa mesaj yollamak da mümkündür. En son olarak Whtsapp hattım bulunmasından dolayı bunun üzerinden de iletişimi rahatlıkla kurabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*