Temizliğiyle Beklentileri Karşılayan Pelinsu

Bakımlı, temiz ve aynı zamanda hijyenik bir İzmir Travesti olarak beylerin tüm beklentilerini en sonuna kadar karşılamasını bilir ve onları kesinlikle mutlu ederim. Bu da benim öne çıkan bir özelliğimdir. 

Selam canlarım benim. Nasılsınız bakalım? 25 yaşında, diri ve taş gibi bir vücuda sahip olan İzmir Travesti Pelinsu ben. Güzelliğim her zaman tartışma dışıdır. Bunun yanı sıra bakımımı da ihmal etmeden yaparım. Bu sayede beylerin gözdesi haline gelmiş durumdayım. Tabi ki en temel özelliklerimden birisi temizliğimdir. Hijyen benim adıma en önemli şeydir. Bu konuda hassas olan beylerin aramasını bekliyorum. 

Bakımlı ve Temiz Bir Kadın Olarak Sizi Bekliyorum

Temiz bir İzmir Travesti olarak benim özelliklerime sahip olan beylere her zaman harika seks hizmetlerimi sunarım. Cinsel yollarla bulaşacak hastalıklara karşı önlem almak lazım. Tabi ki bunun için bir kondom kullanımı şarttır. Aynı zamanda günlük duş alarak en güzel kokularımı da sürerim. Bu sayede daha en başından ne kadar kaliteli bir kadın olduğumu net olarak ortaya koyarım.

Oral yaparım ve bunu içimden geldiği gibi hiçbir sınır olmadan gerçekleştiririm. Anal beraberliklerim ise yoktur. Bunun yanı sıra uzun süreli olması ile dikkat çeken ön sevişme hizmetlerim vardır. Bu sayede hem ben sizin hem de siz benim güzel vücudumu rahatlıkla keşfe çıkabilirsiniz.

Değişik fantezileri de sunma konusunda başarılı bir hatunum. Seanslık olarak tanımlanmış ve tek boşalma ile sınırlı olan hizmetlerim hiçbir zaman yoktur. Bunun yanı sıra hem saatlik hem de gecelik beraberliklere yok demem. Alacağım ücret de işte buna göre farklılık gösterir. 

Seks Ateşim İkimizi de Yakacak

Her daim seks ateşim sayesinde yanmak ve İzmir Travesti hizmetlerimi alabilmek için benimle anlık olarak iletişim kurmanız yeterlidir. Telefon bunların arasında her zaman en çok tercih edilen sistemlerden birisidir. Kısa mesaj olarak da bilinen SMS yöntemini unutİzmir gerekiyor. Tabi ki son dönemde çok popüler olan Whatsapp hattım da mevcuttur. Bunların üzerinden iletişim çok basittir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*