Sütun ve Uzun Bacaklı İzmir Travesti Derya

Güzel ve haz dolu İzmir Travesti hizmetlerini almak beyler için harika bir deneyim olacak ve ben bu konuda sektörün en iyi hatunlarından birisi olarak hemen dikkatleri üzerimde toplarım.

Adım Travesti İzmir Derya. Güzel bir hatunum. Aynı zamanda 27 yaşındayım. Boyumun çok uzun olması aynı durumun bacaklarımda da karşınıza çıkması dİzmirtir. Gerçekten uzun, sütun gibi ve bakımlı olan bacaklarım sayesinde beylerin aklını başından almasını bilirim. Geriye kalan fiziki özelliklerim de mükemmeldir. Mankenlerden farksız olan vücudumun tadını çıkarabilmek için tek yapmanız gereken şey beni hemen aramak olacak.

Harika Bacaklarım ve Fiziğim Sizi Büyüleyecek

Seks için harika ve benim gibi güzel bacaklara sahip olan bir Travesti İzmir kadın ile görüşme yapmanız daha mantıklıdır. Her zaman bir kadının en çok dikkat çeken yerleri arasında bacakları bulunur. Bunun yanı sıra bacakların beyleri baştan çıkarması gibi bir durum vardır. Bunun farkındayım. Uzun olan bu uzvum aynı zamanda beyazdır. Hatta birçok bey dakikalar boyunca onun tadını almak adına hem okşar hem de yalar. Zaten bu beni en kısa zaman dilimi içinde baştan çıkarır.

Seks sırasında sadece bacaklarım değil, aynı zamanda bunun haricinde kalmış olan diğer tüm uzuvların da ilgi odağı olmasını isterim. Bundan dolayı her daim canınız ne isterse onu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem ben hem de siz karşılıklı hazların en büyüğünü en kısa zaman dilimi içinde almış oluruz.

Kondom Şartım Vardır

Travesti İzmir hizmetlerimi verirken belli başlı birtakım kurallarımın bulunduğunu unutmamanız lazım. Bunların arasında tabi ki kondom kullanımı öne çıkar. Çünkü kondom olmadan seks yapmak bazı riskleri de beraberinde getirir. Bundan dolayı her zaman bunun takılması mühimdir. Anal seks yapmadığımın da altını çizeyim.

Otellerde ve Apartlarda Beraber Olabiliriz

Güzel ve güvenli bir biçimde seks yapabilmek için farklı mekanları tercih edebiliriz. Hem otellerin hem de apartların bu konuda çok iyi seçimler olduğunu unutİzmir lazım. Beylerin evlerine ise hiçbir zaman gelmem.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*