Şımarık İzmir Travesti Bayan Yıldız

Parmak ucunla hafif hafif bana doğru gelirken, adımlarını birazcık daha hızlandırıp koşmanı istiyorum. Çünkü benimle beraber olduğun zamanlarda uçuşa geçebilirsin. İzmir Travesti olarak, uzun zamandır hizmetinizdeyim. Kendimi önemsİzmir, kendimi abartmak en sevdiğim şeyler! Çünkü ben kendimi seviyorum ve bunu neden abartarak söylemeyeyim ki.. Beni benle tanımak, yaşayarak hissetmek için telefon numaram üzerinden ulaşabilirsin. Senin aramanı sabırsızlıkla bekliyorum!

Yaşayarak Öğren!

Şu an profilimdesin ve fotoğraflarımı inceliyorsunuz. Benimle ilgili detaylara bakıyorsun. Çok fazla vakit kaybetmeden, hemen aramanı öneririm. Çünkü beni yaşayarak öğrenmen çok daha önemli! Uzun uzun sana kendimi anlatmaktan keyif almam. Hissetmeni isterim. Küçük dokunuşlar, tatlı tebessümler, küçük kaçamaklar ve daha fazlası beni ben yapan şeyler. Biliyorum sen de bunlardan keyif alıyorsun. Bunun için doğru partner arıyorsan işte karşında! Neyi bekliyoruz ki.. Hemen beni arayarak, iletişime geçebilirsin. Seninle harika sohbet edip, ardından gerçek bir randevu oluşturabiliriz. 

İzmir Travesti profilim yakışıklı beyefendiler için hem cesur hem de atılgan! Ağzımdan asla senle ilgili kötü bir şey çıkmaz ve sırdaşımdır. Bana anlatmak istediğin, her söylediğin, benimle yaşamak istediklerin ve daha fazlası yalnızca ikimizin arasında kalacak. Denİzmir istediklerin varsa birlikte deneyebiliriz. Özel zevklerim, seni bana daha fazla bağlayacak. Bağlanma derken, kesinlikle gözün korkmasın. Âşık olmak gibi bağlanma değil! Yalnızca odaklanırım ve sonrasında seni serbest bırakırım. Büyülü atmosferimde bir süre kendine gelemeyebilirsin. Ama bu tatlı bir yorgunluk olacak.. 

Profilimdeki numaramdan bana ulaştığında, birazcık daha seni tanımam için birkaç soru sorup ardından fotoğraf isteyeceğim. Gerçek fotoğrafların olması önemli. Çünkü sen, benim gerçek fotoğraflarımı görüyorsan ben de seni gerçek fotoğraflarınla görmeliyim. Ardından eğlenceli sohbetler edip, hemen buluşabiliriz. Beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz anlar oluşturmamız mümkün. İzmir Travesti Telefonlar ucundayım ve seni bekliyorum. Beni çok fazla bekletmeden, hemen ara doğru partner benim! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*