Sevgili Tadında Saatlik Seans Veren Mine

Erkeklerim selam, benim ismim Mine. 27 yaşında,1,70 boyunda, 62 kilo, kumral ve beyaz tenli bir kadınım. Erkeklere ilgi duyuyorum ve seanslarımda çoğu zaman sadece bir erkeğin olmasını kabul ediyorum. Kariyerime İzmir Travesti olarak 3 yıldır devam ediyorum ve erkekleri orgazma ulaştırmaktan dolayı aşırı mutlu hissediyorum. Evimde veya sizin belirlediğiniz mekanda birlikte olabilirim.

Sınırları Olmadan Sevişecek Erkekleri Bekliyorum

Erkeklerim, benimle ilgilenmeye başladıklarında davranışlarının gerçek ve azgınlıktan kaynaklı olduğu görmek beni inanılmaz mutlu ediyor. Sadece ona karşı ilgi göstermem için bana yalakalık yapan erkeklerle beraber olmak hiç keyif vermiyor. Beni fethedecek, bana erkekliğini ispat edecek, tatmin olmam için özel olarak çaba sarf edecek erkeklere ihtiyacım var.

İzmir Travesti kariyerimde müşterilerimle güzel bir seans yaşayıp yaşamadığımı, karşılıklı olarak orgazmlarımıza önem verip vermediğimize göre belirliyorum. Erkeğim benden önce boşalırsa beni boşaltmasını, içimde kalmasını veya bana oral yapmasını çok önemsiyorum. Eğer siz de ilişki esnasında bu tür detaylara önem veriyorsanız, partneriniz olmam için tek yapmanız gereken bana mesaj atmak ve randevu almaktır.

Düzenli Olarak Görüşebileceğim Erkekleri Arıyorum

Kendi mutluluğunu, partneriyle geçirdiği sürede ona yaşattıklarıyla katlayan bir kadın olduğumu söyleyebilirim. Erkeğimin benden neler istediğine, bunları karşılayıp karşılayamadığıma bağlı olarak seansın kalitesi değişiklik gösterecektir. Bu nedenle bir erkeğin bana hayallerini anlatması, fantezilerini dile getirmesi, tecrübe etmek için yanıp tutuştuğu şeyleri ifade etmesi son derece önemlidir. İzmir Travesti ilanlarımdan beni bulan, evine çağırmak isteyen erkeklerin bana karşı nasıl davrandığını önemsiyorum.

Mesajlaşırken veya telefonla konuşurken dahi kötü davranacağını hissettiren bir erkeği orgazma ulaştırmam söz konusu değildir. Hayal ettiğiniz her türlü pozisyonu, BDSM veya kölelik gibi fantezileri sadece bana iyi davranırsanız tecrübe edebilirsiniz. Düzenli olarak görüşmekten, sevgili tadında beraberliklerden zevk alan, yaşamak için özel olarak çaba sarf ettiği pozisyonları ve fantezileri çekinmeden anlatan erkekleri seviyorum. Bana mesaj attığınızda genellikle ertesi gün için randevu verebiliyorum fakat müsaitsem ve libidom yüksekse aynı gün içinde de görüşebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*