Seksi Giysilerle Sevişen İzmir Travesti Esra

Cinselliğe farklı bir tat katmak için yapmanız gereken tek şey hiçbir şekilde zaman kaybetmeden benim İzmir Travesti numaramı aramak olacaktır. Bu sayede anın tadını çıkarmak son derece basittir. 

Sekse farklı anlamlar katmak isteyen beyler için buradayım. Adım ise İzmir Travesti Esra. 27 yaşında, harika fiziğe sahip ve aynı zamanda ateşli bir kadınım. Özgür ruhluyum. Çünkü seksi yaparken saçma sapan kuralların olması alınacak olan tüm hazların önüne geçmesinden dolayı bunları rahatlıkla göz ardı etmesini bilirim. Bunun yanı sıra beylerin aklını başından alacak olan seksi kıyafetlerim dikkat çeker. Beklentileri de tabi ki karşılar. 

Her Zaman Kışkırtıcı Kıyafetlerim Sizi Uçuracak

Kesinlikle seksi kıyafetlerin cinsel beraberliklere çok pozitif yönde bir etkisi söz konusu olmasından dolayı kesinlikle İzmir Travesti olarak bunu unutmadan ona göre hareket ederim. Bu anlamda değişik birçok seçenek mevcuttur. Çünkü beylerin tam olarak neyi daha çok sevdiğini iyi biliyorum.

Beraberliklerimde kombinezon giyerim. Hem de bunun transparan olanı söz konusudur. Üstelik zaman zaman jartiyeri de tercih ederim. Bu sayede beylerin içinde yanan ateşin daha çok ve fazla olması mümkündür. Bunun sonucunda seksin verdiği hazların artması kaçınılmaz bir sonuç olarak dikkat çeker. Oral yapan ve bunu her zaman beylerin memnun olacağı şekilde gerçekleştiren bir hatunum. Tüm seks pozisyonlarını bilirim. Süreye göre bunların hatırı sayılır bir kısmını hiçbir sorun olmadan deneyebiliriz tabi ki. Fazlası için anında iletişim kurunuz. 

Güzel ve Haz Dolu Beraberlikler Hayal Değil

Bana ulaşma konusunda kesinlikle hiçbir sorun veya sıkıntı söz konusu olmayacak. Bunun nedeni ise özel İzmir Travesti hattımın açık olmasıdır. Bunun haricinde kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise kısa mesaj yollanmasıdır. SMS içinde kendinizden çok net bir biçimde bahsetmeniz lazım. 

Whatsapp hattım da mevcuttur. Özellikle beylerin bir kısmı resim istediklerinden hemen buradan yollarım. Talep etmiş olduğum ücret çok yüksek değildir. Bunu peşin bir biçimde alırım. Bunun yanı sıra özellikle pazarlık yapılması gibi bir durumu hiçbir zaman kabul etmediğimi de eklemem gerekiyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*