Seanslık Hizmet Veren Seksi İzmir Berçin

Her zaman anlık hazları almak ve bu sayede mutlu olmak benim gibi bir İzmir Travesti kadını sayesinde kesinlikle daha kolay olacaktır. 

Adım Travesti İzmir Berçin. 28 yaşında, dolgun vücutlu ve aynı zamanda seksi bir kadınım. Her zaman cinsellikte yaşanması gerekenleri gerçekleştiren bir bayanım. Bunun yanı sıra hizmetlerimin seanslık olduğunun altını çizmek lazım. Tabi ki daha uzun süreli olan beraberliklerim de her daim vardır. Güzel hazlar ve fazlası için beni arayınız. 

Sekste Sınırları Zorlamasını Bilirim 

Travesti İzmir kadını olarak farklı bir bakış açım vardır. Bana göre seksin her türlüsünün gerçek olması gerekiyor. Aynı zamanda yaşanması gereken birçok şeyin de bulunduğunu biliyorum. İşte bunlara hiçbir zaman yok demem. Zaten çok fazla müşterimin olmasının temel nedenlerinden birisi de budur. 

Fiziki özelliklerim göz kamaştırır. Boyum kesinlikle uzun olmasının yanı sıra hiçbir zaman kilo sorunum da yoktur. Esmer bir hatunum. Uzun, belime kadar uzanan dalgalı saçlarım sizin beklentilerinizi karşılar. Mankenden farkımın olmaması sayesinde hayallerinizi kurduğunuz kadınlardan birisiyim.

Benim verdiğim her hizmet beylerin mutlu olması içindir. Bunların arasında oral seks vardır ve çok büyük bir memnuniyetle bunu yaparım. Bunun yanı sıra kondomlu olması şartı ile anala yok demem. Zaten bunun haricinde kalmış olan klasik seks benim için bir olmazsa olmazdır. Birbirlerimizin vücutlarının keşfedilmesi için ön sevişmeye de yok demem. 

Hemen Randevunuzu Alabilirsiniz

Travesti İzmir hizmetlerim her daim seanslık olarak tanımlanır. Yani ben kısa süreli beraberliklere yok demem. Tek boşalma ile sınırlıdır. Bundan farklı olarak daha uzun süreye sahip olan seks de yaparım. Ancak hizmetlerimin arasında hiçbir şekilde gecelik seks söz konusu olmadığından bu detayı lütfen unutmayınız.

Beraberliklerimi sunacağım mekanların arasında her daim oteller vardır. Buraların hem konforlu hem de çok güvenli olması kesinlikle mühim bir detay olarak karşımıza çıkar. Bundan farklı olarak apartlara da yok demem. Yine aynı özellikleri en sonuna kadar taşıması yeterli olacaktır. Böylelikle beraber olabiliriz ve sorun çıkmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*