Sarışın ve Uzun Bacaklara Sahip İzmir Arzu 

Seks yapmak için benim gibi harika bir İzmir Travestiını tercih ederek mutluluğu en kısa zaman dilimi içinde yaşayabilir ve bunun sonrasında tüm beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. 

Adım İzmir Travesti Arzu. Birçok güzel özelliğim söz konusu olmakla beraber bunların arasında hem bacaklarımın uzunluğu hem de sarı saçlarım öne çıkar. 28 yaşındayım. Elbette sahip olduğum cinsel deneyimim mevcuttur. Bunun yanı sıra fiziki özelliklerim beylerin aklını başından alır. Güzel bir seks ve fazlası için sadece beni aramanız yeterlidir.

Beyleri Yatakta Doyurmasını Bilirim 

Seks denilen şey her zaman bir ihtiyaçtır. Artık bunun bir tabu olarak görülmemesi lazım. Bundan dolayı belli dönemlerde sevişmek beylerin mutlu olmasını sağlar. İzmir Travesti olarak bu konuda deneyimli bir hatun olmamın yanı sıra sıcak kanlı bir bayanım. Bu sayede beylerin tüm beklentilerine yanıt veririm. Bende hiçbir şekilde oldu bittiler yoktur. 

Anın tadını çıkarırken beylerin tüm taleplerini yavaş yavaş yaparım. Bu sayede daha çok haz almak her zaman mümkündür. Verdiğim hizmetlerin arasında hem oral hem de ön sevişme vardır. Bunun yanı sıra kurallarım yoktur. Yani kondom takılmasına hiçbir şekilde gerek kalmadan tadımı rahatlıkla alabilirsiniz. İşte bu özelliklerim sayesinde sizi mest ederim. 

Otellerde Kalırım

Harika hizmetleri alabilmek ve aynı zamanda randevu talebi için beni aramanız yeterlidir. Bunun için özel telefon hattımı kullanmanız gerekiyor. Kibar olan erkekleri geri çevirmem gibi bir durum yoktur. Ancak kaba saba beylere tahammül etmem. Bunun yanı sıra oteller benim için her zaman en mantıklı mekanlardır. Yıldızlı olmasına dikkat ederim. 

Seks Sürem Farklılık Gösterir

İzmir Travesti hizmetlerimi verirken bunun için değişik zaman dilimlerini sunarım. Seanslık olan beraberlikler her daim bunların arasında öne çıkar. Kısa süreli olmasından ötürü talep ettiğim ücret daha azdır. Bunun yanı sıra saatlik kaldığımı da hemen ifade edeyim. Sürenin fazla olması sayesinde alabileceğiniz hazların limiti yoktur. Tabi ki seks denildiği zaman her daim en mantıklısı gecelik olarak tanımlanmış beraberliklerdir. Fiyatı biraz tuzlu olsa bile bu sayede alınacak zevklerin hiçbir şekilde tarifi yoktur. İkimiz de zevkten bulutların üzerine çıkmış olacağız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*