Sakso Kraliçesi ve Sınırsız İzmir Damla

Seksin en güzel türlerinden birisi oral seksi içten ve sınırlar olmadan yapan bir İzmir Travesti kadını olarak beni bir an önce aramanızı bekliyorum. Bu sayede karşılıklı hazların en büyüğünü elde edebiliriz. 

Yakışıklı erkeklere merhabalar. Nasılsınız canlar? Ben İzmir Travesti Damla. Tam anlamıyla sakso kraliçesi bir kadınım. Oral seks benim diğer adım. 26 yaşında, orta boylu ve kumral saçlı bir bayan olarak dikkat çekerim. Cinsel beraberliklerde oralın benim için her zaman çok farklı bir yeri vardır. Bu yüzden orala hasta olan ve kadınların ağzına vererek hazlar almak isteyenlerin aramasını çok büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Bundan hiçbir şekilde pişman olmayacaksınız. 

Saksom Sizi Büyüleyecek

İzmir Travesti hizmetlerim söz konusu olduğunda bunların arasında her daim öne çıkan oral sekstir. Ben bunu sakso olarak tanımlarım. Hem daha içten hem de daha sıcak bir ifade. Ağzıma alarak beyleri memnun etmem benim için harika bir zevk dİzmirtir. En büyük hazları alırım. Erkeklerin cinsellik organına kesinlikle ölüyorum. Beni farklı bir ruh haline sokuyor. 

Tabi ki sadece oralı yapıp bırakan bir kadın değilim. Ön sevişmenin en iyisini hiçbir sorun veya zaman sınırı olmadan sunmasını bilirim. Bu benim kesinlikle beylere verdiğim önemi çok net şekilde ortaya koyar. Bu sayede en özel hatunlardan birisi olarak sizi kolaylıkla mutlu ederim. 

Her Mekanda Seksin Dibine Vurabiliriz

Seks yapabileceğimiz farklı birçok mekan söz konusu olmakla beraber ben bunların tümüne gelirim. Elbette akla ilk olarak oteller gelir. Lüks ve bakımlı olması yeterlidir. Bunun yanı sıra apartların da tercih edilebilmesi noktasında bir sorunum yoktur. Güvenli olması şarttır. Bundan farklı olarak beylerin evlerine de erkeklerin güven vermesi durumunda hemen giderim. 

Para peşin bir biçimde ödenmek zorundadır. Aksi halde görüşme olmaz. Unutmamanız gereken bir diğer kuralım ise mutlaka pazarlık olmadan benle iletişim kurmanızdır. Whatsapp, kısa mesaj ve aynı zamanda telefon araması ile beraberliklerimi sunarım. Randevularımda farklı zaman dilimleri öne çıkabilir. İzmir Travesti olarak aramanızı bekliyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*