Sadece Gecelik Kalan Bakımlı İzmir Berrin

Güzel ve haz dolu İzmir Travesti hizmetlerimi alırken limitlerimin olmadığını görebilir ve bunun sonrasında mutlu beraberliklerin temelini benimle beraber atabilirsiniz. 

Adım Travesti İzmir Berrin ve 33 yaşındayım. Bakımlı, güzel, seksi ve aynı zamanda seçici bir hatunum. Yaşımın olgun olması siz değerli beyler için bir sorun olmaz. Hatta bunun daha büyük bir avantaj olduğunu rahatlıkla söylemem lazım. Seks konusunda aklınıza gelebilecek her türlü fanteziyi sizinle beraber gerçek yaparım. Bu anlamda hemen benimle iletişim kurabilmek için telefon numaramı arayınız.

Gecelik Beraberliklerim Şiir Gibi

Ben seksi kısa süreli zaman dilimi içinde yaşayan bir kadın değilim ve zaten bunu hiçbir şekilde de sevmem. Cinsel beraberliklerin çok uzun süreli ve uzun soluklu olması lazım. İşte bunun için gecelik seks en ideal olanıdır. Bunun ücreti biraz daha pahalı olabilir. Ancak alacağınız Travesti İzmir hizmetlerim sayesinde ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar almanız mümkündür. 

Seks denildiğinde ön sevişme hemen akla gelir. Zaten bunun olmaması durumunda haz almak çok zordur. Bunu yapan bir bayanım. Üstelik hiçbir şekilde sınırlarım da yoktur. Zaten var olan tüm kuralları zorlamak ve bunun sonrasında seksin tadını çıkarmak benim işimdir. Ön sevişme sırasında harika vücudumun tüm özelliklerini rahatlıkla görebilirsiniz. 

Bunun yanı sıra oral zaten en sevdiklerimin arasında bulunur. Oral seksin değişik tekniklerini çok iyi bilirim. Onu ağzımda  gezdirmek bana ve aynı zamanda size harika hazları verir. Daha fazlasını da sunma konusunda hiçbir sorunum yoktur. Mühim olan nokta ise sizin kesinlikle net olarak bunları talep etmenizdir. Sıcak kanlı bir hatun olduğumu da hemen söylemem lazım. 

Pazarlık Yapmam 

Travesti İzmir hizmetlerimi verirken her zaman ödemeyi elden alırım. Ancak bu sırada hiçbir şekilde pazarlık içine girmemenizi tavsiye ederim. Çünkü pazarlığın olması durumunda görüşme başlamadan hemen bitmiş olacaktır. Bunun yanı sıra her daim TL olarak paramı alırım. Farklı mekanlarda beraberlik yaşayabiliriz. Kibar olmayan erkeklerin benden bir şekilde randevu talep edebilmeleri hiçbir zaman söz konusu olamaz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*