Romantik Prenses İzmir Travesti Dilara

Selam, ben iddialı Travesti İzmir Dilara! Romantik prenses Dilara olarak hitap etmenden hoşlanırım. Çünkü romantikliğe çok önem veriyorum. Sanırım, bu durum balık burcu olmamdan kaynaklanıyor. Balık burcunun hassaslığını, nazikliği ve romantikliğini fazlasıyla taşırım. Bütün ilişkilerimde de buna önem veririm. Seninle bir araya geldiğimizde, nazik hareketlerim adeta büyülü atmosferimde kaybolmana neden olacak.. Daha fazla vakit kaybetme gerek yok bence! Telefon numaram üzerinden bana ulaşarak, zevki benimle hissedebilirsin. 

Duyguyu Hisset ve Beni Yaşa!

Travesti İzmir hizmeti için güzel kıyafetler giymek, güzel kokmak ve onun isteklerine yönelik davranışlar sergilİzmir benim için çok önemli. Fazlasıyla coşkuluyum ve bu coşkumu karşımdaki insana hissettiririm. 

Sıcaklığı ve zekayı seviyorum. Kaliteli sohbetler, birden yükselen hareketler, seyahatler, keşifler, maceraya atılmak, arkadaşlarla beraber yapılan kahkaha dolu aktivitelerin her biri benim için mükemmel anlar.. Geceleri harika filmler izlİzmir, güzel ayakkabılar giymek, kokteyl elbiseleri ile clublarda dans etmek ve daha fazlası.. Beni ben yapan şeylerin her birini yüz yüzeyken sana daha fazlasıyla anlatabilirim. Biliyorum, bu söylediklerim seni çok ilgilendirmiyor. Bizim için önemli olan, bir arada olduğumuz vakitler. Ama benim anlattıklarımdan beni tanıyarak, kafandaki soru işaretlerine cevap bulabilirsin. Nasıl bir insan, neleri seviyor ya da hangi aktiviteler oluşuna gider gibi kafanda soru işaretleri olabilir. 

Kendimi uzun uzun anlatmak yerine, karşımdaki insanın yaşayarak beni hissetmesine daha çok önem veriyorum. Sen de, eğer yaşayarak hissetmekten yanaysan bence ikimiz çok harika birliktelikler yaşayabiliriz. Yapman gereken, çok basit! Şu an karşındayım ve profilimdesin. Fotoğraflarımı görüyorsun. Benimle ilgili diğer detayları da inceleyebilirsin. Fotoğraflarımın her biri bana ait ve gerçek profillerden oluşuyor. Aynı zamanda güncel fotoğraflarım. Numaram üzerinden bana ulaştığında, beni ben yapan şeyleri sana yüz yüze anlatacağım. İstediğin zevkler, yaşamak istediklerim varsa her biri ben de! 

Erkekler için Travesti İzmir güler yüzlü, sıcakkanlı ve eğlenceli olmalı. Ben de tam bu istekleri karşılayabilecek karaktere sahibim. Uzun uzun düşünmene gerek yok.. Aynı zamanda beni de bekletiyorsun. Bu durum kırıcı!  Arayarak, hemen gerçek bir randevu oluşturabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*