Otellere Gelen İzmir Travesti Ceyda

Hayatınızı daha yaşanabilir hale getirmek sizin elinizde. Çünkü İzmir Travesti hizmetleri denildiği zaman akla gelen ilk hatunlardan birisiyim. Bu sayede anın tadını çıkarmak kesinlikle çok zor değildir. 

Cinsel beraberlikleri başarılı bir biçimde yaşatan İzmir Travesti Ceyda ben. Selam gençler. Her daim seks konusunda farklı deneyimleri yaşamak istediğinizi biliyorum. Bundan dolayı en doğru adres de benim. Sadece bakımlı ve güzel bir kadın olarak dikkat çekmem. Aynı zamanda bir diğer özelliğim deneyim sahibi olmamdır. Bu da sizin tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dİzmirtir. Tabi ki bunları tadabilmek için aramanız lazım.

Lüks Otellerde Kalırım

Seks farklı yerlerde yapılabilir. Ancak benim için her zaman en ideal olanı otellerdir. 27 yaşında, bakımlı, uzun boylu bir kadın olarak İzmir Travesti hizmetlerimi işte bu alanlarda veririm. Burada kendimi daha rahat ve güvende hissederim. Ancak öyle her türlü merdiven altı otele gelmem gibi bir durum asla yoktur. Bundan dolayı mekanın yıldızlı olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Tabi ki otel masrafları da size aittir. Beni aramanızın ardından otel adresini ve numarasını yazmanız yeterlidir.

Bunun yanı sıra hizmetlerimin arasında beylerin aklını başından alacak birçok şeyin bulunduğunu hemen söylemem gerekiyor. Bunlardan birisi oral seks iken diğeri ise anal sekstir. Beyler için ikisini de yaparım. Bu anlamda ekstradan bir ödeme yapmanıza hiçbir şekilde gerek yoktur. Sadece benden bunun talep etmeniz yeterli olacaktır. 

Ayrıca daha farklı olan ön sevişme konusunda da her daim beklentilerinizi karşılarım. Mükemmel, güzel kokulu ve aynı zamanda çok dolgun olan vücudumun tadını işte bu şekilde hiçbir sorun olmadan çıkarmanız mümkündür. Tüm bunların yapılması sırasında asla vazgeçmediğim bir kondom kullanım şartının da bulunduğunu eklemem gerekiyor. İşte bu sayede sadece güzel değil, aynı zamanda sağlıklı beraberliklere de imza atarım. 

Pazarlık Bana Göre Değil

Hiçbir zaman İzmir Travesti olarak pazarlık yapılmasını kabul etmem. Bunu hem bir hakaret hem de saygısızlık olarak görürüm. Zaten fiyatlarım ve talep ettiğim ücret öyle çok yüksek meblağlara sahip değildir. Bundan dolayı mevcut kuralımı hiçbir şekilde unutmayın lütfen. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*