Oralda Son Derece Başarılı İzmir Adile

Sekste sınırlar olmadan ve oralı harika bir biçimde yapan bir İzmir Travesti kadını olarak siz değerli beylerin bir an önce aramasını istiyorum. Bu sayede hiçbir şekilde pişmanlık duymayacağınızı rahatlıkla söylemem lazım. 

Ben Adile. Güzel bir Travesti İzmir kadınıyım. Seks konusunda hiçbir zaman oldu bitti yapmayan ve aynı zamanda her anın tadını en sonuna kadar çıkaran yapım sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılarım. Beylerin oral hastası olduğunu bildiğim için onlara değişik birçok sürpriz hazırladım. Bunun haricinde kalmış olan daha farklı hizmetlerim de mevcuttur. İşte bu özelliklerim sayesinde öne çıkarken sizleri bulutların üstüne taşıyabilmek için büyük bir sabırsızlıkla aramanızı bekliyorum. 

Oralın Kralını Yapar Sizi Uçururum

Seks denildiği zaman akla birçok farklı şey gelirken bunların arasında oral seksin yeri kesinlikle çok ayrıdır. Travesti İzmir olarak işte benim uzmanlık alanlarımdan birisi de budur. Her daim tüm fantezilerde ve pozisyonlarda çok iyiyim tabi ki. Ancak oral daha farklı bir deneyim dİzmirtir.

Beylerin dikleşmiş veya dikleşme eğiliminde olan cinsel organlarının tadını almak benim içimi kesinlikle bir hoş yapıyor. Onun verdiği mükemmel hazzın hiçbir tarifi de yoktur. En sonuna kadar ve nefessiz kalma pahasına bunu almasını bilirim. Tüm hizmetlerim tabi ki bundan ibaret değildir. Alışı kuvvetli bir kadın olduğumdan anal ve vajinal beraberliklerim de söz konusudur. Daha fazlası için benimle anlık şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Her Zaman Açık Telefonum Üzerinden Benle İletişim Kurabilirsiniz

Benimle anlık olacak şekilde ve farklı yöntemlerle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Bunların arasında kısa mesaj ve Travesti İzmir araması öne çıkar. Zaman zaman Whatsapp hattımı da kullanırım. Emin olamadığım kişilerin araması durumunda onlardan resim talep ederim. Bunun da Whatsapp üzerinden anlık şekilde yollanması kesinlikle çok zor değildir. 

Ücret konusunu net olarak ifade etmem lazım. Her daim peşin çalışan bir kadınım. Yani elden paramı alırım. İndirim veya pazarlık gibi lafların gündeme gelmesini istemem. Zaten bunların tümünü bir hakaret olarak görürüm. İşte bu yüzden 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*