Oralda İddialı Olan İzmir Travesti Mine

İzmir Travesti Mine benim adım. 25 yaşındayım. Boyum 1.56 ve kilom ise 67. Balıketli olan yapım sayesinde birçok erkeğin her zaman rüyalarını süslüyorum. Çünkü oral seks denildiği zaman akla hemen ben gelirim. Bunu çok büyük bir hevesle yaparım. Böylelikle beni seçmiş olan erkekler kendilerini bulutların üstündeymiş gibi hissedebilirler. 

Oralı Hissederek Yaparım

İzmir şehrinde en güzel kadınlardan birisiyim. Özellikle oral denildiği zaman öne çıkan bir bayanım. Bu en harika hazların ortaya çıktığı bir fantezi olarak dikkat çeker. Bunun belli aşamaları vardır. Öncelikle ellerimi kullanırım. İzmir Travesti bunun hemen ardından ise dilim devreye girer. Onu sanki bir dondurma görürüm. Bu sırada siz de kendinizden geçebilirsiniz. Devamında ise ağzımın içine sokarım. Bunu dibine kadar yaparım. Artık sıra dışı bir hazzın alınmasının önünde hiçbir engel kalmamış olacaktır. Bu da sizi mutlu edecektir. 

Bakımlı ve Cana Yakın Bir Kadınım

Ben harika bir kadın olmamın yanı sıra şu özelliklerim ile hemen dikkat çekerim;

  • Her şeyden önce çok bakımlı bir bayanım. Zaten benimle iletişim kuran kişiler gördüklerinde bunu hemen anlayabilirler. Her gün duş alırım. Güzellik kremlerimi sürerim. Bunun yanı sıra kışkırtıcı bir özelliğe sahip olan parfüm sayesinde baştan çıkabilirsiniz. 
  • Bazı kadınlar işine saygısı olmadıkları için oldu bittiye getiriyorlar. Bende böyle bir durum yoktur. Sizleri yakından tanımasını severim. Bunun yanı sıra İzmir Travesti olarak her daim seks öncesinde sohbet etmek isterim. Böylelikle karşılıklı bir biçimde rahatlamak mümkündür. 
  • Sekse sınır koymam. 
  • Her zaman beylerin taleplerini gerçek yapma konusunda başarılı bir bayanım.
  • İşimi yavaş yavaş yaparken hissetmeyi çok severim.

Tüm bu özelliklerim sayesinde sevgiliden farkım yoktur. 

Farklı Birçok Hizmetim Vardır

Hizmetlerim birçok beyin beklentilerini en sonuna kadar karşılar. Sekste ön sevişme olmalıdır. Zaten bu konuda harika bir bayanım. Bunun yanı sıra sadece kondom kullanmayla anal da yapabiliriz. Ancak diğer klasik seks pozisyonlarında kondom tercih edilmesine gerek yoktur. Siz sadece bana ne istediğinizi söyleyin. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*