Olgun Beylerle Görüşen İzmir Travesti Seden

Sekse bayılan bir İzmir Travesti kadınıyım ve aynı zamanda görüşme prensiplerim söz konusu olmasından dolayı beylerin bunlara göre hareket etmesini istiyorum. Böylelikle mükemmel hazların tadını en sonuna kadar alabiliriz. 

Adım Seden İzmir Travesti dünyama hoş geldiniz beyler. Bu dünyanın içinde sizi kesinlikle haz ve sürpriz dolu şeyler bekliyor. Her şeyden önce sadece olgun olarak bilinen beyleri kabul ettiğimi en başından söyleyeyim. Bu kuralım asla değişmez. 25 yaşındayım. Boyum 1,67 ve kilom ise 66. Seksi bir hatunum. Yatakta kendimi kaybetmem sayesinde beylerin benden çok büyük hazlar alacağına sonuna kadar eminim. 

Belli Bir Yaşın Üstündeki Beyleri Sevgili Tadında Mutlu Ederim

Genç bir kadınım ancak seçtiğim ve beraberlik yaşamak istediğim beylerin olgun olmasını istiyorum. Özellikle 30 yaş altında kalan erkekler bana çocuk gibi geliyor. Garip garip şakalarını kaldırmam gibi bir durum söz konusu değil. İşte bundan dolayı 30 yaşından büyük olan erkeklere randevularımı veririm. Zaten benimle buluşma sırasında her zaman kimliklerine bakarım. 

Beyler için İzmir Travesti hizmetlerim doyurucu olmasının yanı sıra birden çok hazzın kapısını da en sonuna kadar açar. Ön sevişme ile başlayarak devam ederim. İşte bu sayede mükemmel vücudumun her bir yerinin tadını en sonuna kadar alabilir, bunun ardından oral başta olmak üzere değişik şeyleri benimle gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki hazların karşılıklı bir biçimde alınması temel kuralımdır. 

Seks yapılacak olan farklı mekanların arasında genellikle benim için en ideal olanı otellerdir. Bakımlı, güvenli ve yıldızlı olması ön koşullarımın arasında dikkat çeker. Aynı özelliklere sahip olması durumunda kesinlikle apartlara da yok diyen bir kadın değilim. Ancak her zaman beylerin evlerine gelmem. Kendi evimi de bu iş için kullanmadığımı bilmeniz lazım. Gerek telefon araması gerekse de Whatsapp üzerinden anlık şekilde iletişimi kurabilirsiniz. 

Kondomsuz Beraberlikler Tarzım Değil

Kondom şartı olan bir İzmir Travesti olduğum için buna dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık benim için her şeyin üstünde gelir beyler. Bunun yanı sıra bakımlı ve temiz olmayan beylere de evet demem.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*