Mekanında En Güzel Şekilde Ağırlayan Füreyya

Her zaman harika, güzel ve iyi bir biçimde döşenmiş olan evimde siz değerli beyleri ağırlarken kesinlikle İzmir Travesti hizmetlerimi bir kural veya sınır olmadan sonuna kadar veririm. 

Aşklarım merhabalar, hepinizi en içten duygularımla selamlıyor ve aynı zamanda öpüyorum. Ben İzmir Travesti Füreyya. Ne kadar da farklı bir ismi var diye düşünebilirsiniz. Tek farklılığım hiçbir şekilde ismimle sınırlı değildir. Aynı zamanda hizmetlerim de değişiklik gösterir. Diğer birçok kadından en temel farkım ise beyleri kendime ait olan lüks evimde kabul etmemdir. Bu da sizin için her zaman birden çok avantaj ve haz dİzmirtir 

Harika Evimde Sizi Misafir Ederek Sevgili Tadında Seks Yaparım

Birçok İzmir Travesti seks yapılacak olan yeri her daim oteller olarak gösteriyor. Bende böyle bir durum ise söz konusu değildir. Bunun nedeni ise sahip olduğum konforlu ve güzel evimdir. İşte bu sayede otele ayrıca para vermek gibi bir işleme gerek kalmamış olacaktır. 

Buna göre evim merkezdedir. Çok uzak olmaması avantajdır. Hem konforlu hem de güvenli olduğunu ifade edeyim. Karşılıklı içki içme ve duşta sevişme şansımız vardır. Çünkü ben sevgili tadında beraberlikleri çok seviyorum. Her zaman buna özen gösteririm. Oralı yaparken ön sevişme gibi büyük hazların kapısını sonuna kadar açan bir fanteziye de yok demem. Bu özelliklerim sayesinde sektörün en çok tercih edilen kadınlarından birisi haline geldim. Gerek şehvetli olmam gerekse de temizliğim sayesinde beylerin farklı beklentilerini karşılama noktasında sorunsuz bir hatunum. 

Ücretimi Peşin Alırım

Tüm İzmir Travesti kadınlarında olduğu gibi ücret konusunda yapılacak olan bir pazarlığı hiçbir şekilde kabul etmem. Hatta bunu bir hakaret olarak görürüm. Bunun yanı sıra TL olarak ve peşin bir biçimde paramı alırım. Elbette en çok merak edilen konuların arasında seks süresi geliyor. Asla seanslık kalmam. Ancak gecelik ve saatlik beraberliklere de yok demem. Bu sayede daha uzun süreli bir biçimde seks yapmanın tadını en sonuna kadar çıkarabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*