Lüks Otellere Gelin Elit İzmir Travesti Feyza

Her zaman kaliteli ve tam olarak elit bir İzmir Travesti kadını olduğumdan beni tercih edecek beylerin de buna göre hareket etmesi yeterlidir. VIP hizmetlerimi alabilmek için acele ediniz. 

Güzel ve kaliteli bir seks denildiği zaman her daim akla gelen ilk bayanlardan birisi benim. Adım Feyza. 22 yaşındayım. Yani hem genç hem de çıtırım. Aynı zamanda harika fiziğim ne kadar özel olduğumu çok net bir biçimde ortaya koyar. Cinsel beraberliklerimde belli kurallarım söz konusudur. Bunlara göre hareket ederek benim tadımı kolaylıkla alabilirsiniz. 

Sadece Yıldızlı Otellerde Kalırım

Uzun boylu bir İzmir Travesti kadınıyım. Bunun yanı sıra spor yaptığım için hiçbir şekilde kilo veya benzeri sorunlarım söz konusu değildir. Hizmetlerimi ise şu özelliklere sahip olan yerlerde veririm;

  • Yıldızlı oteller benim için en temel kuraldır. Özellikle 4 veya 5 yıldızlı olması şarttır.
  • Konforlu olmayan mekanlarda seks yapmak gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu olmadığından bu detayı unutmayınız.
  • Bunun yanı sıra otel parası da size aittir. 

Bunların tümünün karşılanmasının ardından seks yapabiliriz. Ayrıca seanslık hizmetlerimin olmadığının da altını çizeyim. En az 3 saat olacak şekilde seks söz konusudur. Anal beraberliklerim yoktur. Kondom kullanım şartım ise vardır. Bunun haricinde kalmış olan her türlü fantezi ve pozisyona evet derim. 

Beyler Konusunda Seçici Bir Kadınım

İzmir Travesti olarak her beyi kabul etmem. Özellikle çok kibar olmanız gerekiyor. Kokuya büyük bir önem veririm. Gelmeden önce hem duş almanız hem de parfüm kullanmanız mühimdir. 

Pazarlık Yapmadan Hizmetlerimi Sunarım

Seks konusunda özellikle pazarlık yapılması hiçbir şekilde kabul etmediğim bir durumdur. Bundan dolayı benden randevu alacak olan erkeklerin buna dikkat etmesi gerekiyor. Pazarlık olmadan, peşin bir biçimde para ödenmelidir. Ayrıca diğer bazı hatunlardan farklı olarak beylerden anlık resim isterim. Çünkü ben bakımlı ve tabiri caizse taş gibi bir kadınım. Bundan ötürü her beyi de kabul etmediğim için bana saygı göstermelisiniz. Bu size fazla geliyorsa aramak zorunda değilsiniz. Her beyle yatan birçok kadını bulabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*