Lolita Kıvamında İzmir Travesti Papatya

Genç ve güzel bir İzmir Travesti kadın ile seks yapmak beyler için çok farklı bir deneyim dİzmirtir. Sahip olduğum üstün özelliklerim sayesinde bu anlamda beklentilerinize yanıt veririm.

Ben İzmir Travesti Papatya. İsmime yakışır bir şekilde gerçekten de hem güzel hem de bakımlı bir hatunum. Bunun yanı sıra özellikle dikkat çeken daha farklı bir özelliğim sadece 19 yaşında olmamdır. Bu sayede her zaman gerçek bir lolita olarak karşınıza çıkarım. Zaten harika fiziki özelliklerim bunun en büyük kanıtıdır. Benim gibi taş bir hatunla seks yapmak için hemen arayınız. 

Hem Genç Hem de Ateşliyim

Seks yapacak birçok kadının bulunduğunu biliyorum. Ancak bunların çok büyük bir kısmı. Zaten ben beylerin bir kısmını hiçbir şekilde anlamam. Nasıl oluyor da öyle hatunlarla yatıyorlar. Ancak benim gibi İzmir Travesti bir kadın olduğundan artık bu tip şeylere imza atmazsınız sanırım. Gencim ve çok güzelim. Bir an olsun bile yerinde durmayan bir hatunum. Aynı zamanda içimde yer alan ateş hem beni hem de sizi yakacak. Beni biraz zor kontrol edersiniz. Fakat ödeyeceğiniz paraya kesinlikle değecektir. 

Her Pozisyona Varım

Seks söz konusu ise benim için her pozisyonun yaşanması ve gerçekleştirilmesi kesinlikle temel kuraldır. Bundan dolayı kurallarım olmaz. Hatta beylerin en çok sevdiklerinden birisi olan analı dahi yaparım. Ağzıma almak benim en fazla haz duyduklarımın arasında bulunur. Bundan farklı olarak ise ön sevişme hizmetim vardır. Zaten beylerin istekleri ne ise her zaman onlara göre hareket ettiğimden benim sayemde orgazm olmanız çok basittir. 

Otellere ve Apartlara Gelirim

Her zaman farklı mekanlarda İzmir Travesti hizmetlerimi hiçbir sorun veya sınırlama olmadan veririm. Bunların arasında yer alan oteller hem konforlu hem de güvenli olmalarından dolayı beklentilerimi karşılar. Karşılıklı bir güven söz konusu olduğunda ise beylerin evlerine gelirim. Bundan farklı olarak rezidans ve apartlara yok demem. Her zaman paramı peşin alırım. Bu da kurallarımın arasında öne çıkar. Bunlara göre benimle iletişim kurunuz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*