Köle Fantezisini Yapan İzmir Travesti Evşen

Cinsellikte fantezilere kapısı sonuna kadar açık bir İzmir Travesti olarak beyleri kölem yaparak onların daha çok haz almasını sağlayacağıma inanıyorum. Arayarak anlık randevu alabilirsiniz. 

Selamlar sevgili seks müptelası beyler. Adım Evşen. Oldukça bakımlı ve aynı zamanda güzel bir Travesti İzmir kadınım. Sıradan olmayan özelliklerim sayesinde her daim öne çıkmasını bilirim. Çünkü ben bilinen seks türleri ve pozisyonlarının dışına çıkarım. Bunun anlamı ise ilgi çekici fantezilerin benimle gerçek olmasıdır. Tabi ki bunun karşılıklı bir anlayış içinde yapılması mühimdir. 

Haz Veren Fantezilerim Sizi Mutlu Edecek

Hayatı uçlarda yaşamasını seven bir Travesti İzmir kadın olarak dikkat çekerim. 28 yaşındayım ve 1,69 boyundayım. Bunun yanı sıra özellikle sıradan şeylerin ilgimi çekmemesi yüzünden arayış içindeyim. Seks sadece içine girerek gidip gelmek değildir. Bundan farklı olarak bir rol yapma ve senaryo olarak tanımlamak gerekiyor. Bundan dolayı hizmetlerim her zaman minimum 2 saat şeklinde dikkat çeker.

Köle fantezisini yapan bir kadınım. Tabi ki bu birçok bey için garip gelebilir. Ancak denediğiniz vakit ne kadar güzel, haz dolu bir ilişki olduğunu görebilirsiniz. 2 saat en az olacak şekilde sizi esir alırım. Boynunuza tasma takarak kendi vücudumu sınırlar olmadan yalatırım. Elbette çok uslu bir köle olmanız durumunda beni becermenize de yok demem. Kulağa çok güzel geliyor değil mi? O halde hemen deneyebilmek için benimle iletişim kurabilmeniz lazım. 

Telefon araması ile hizmetlerimi sunarken özellikle beylerin çok kibar bir biçimde konuşmaları her zaman temel kuralımdır. Zaten çok kaba saba olan tiplere tahammülüm olmadığından bunu unutmayınız. Dileyen beyler ise iletişimi hem kısa mesaj üzerinden hem de Whatsapp hattım sayesinde hemen kurabilirler. 

Arayın ve Farkı Evimdeki Yatakta Yaşayın

Tabi ki Travesti İzmir olarak sizi evimde ağırlarım. Kent merkezinde yer almasının yanı sıra tek ulaşım aracı ile ve aktarmaya gerek kalmadan her yerden gelebilirsiniz. Çok lüks olan bir sitenin içinde yer alır. Bunun yanı sıra ödemeleri hem elden alırım hem de bunun peşin olması şarttır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*