İzmir Yetenekli Travesti Zeynep

Arkadaşlar, ben Zeynep. 25 yaşındayım. Söylediklerinize değil icraata bakarım. Son derece pozitif insanlar önceliğimdir. İzmir Travesti arayan beyler, vakit kaybetmeden profilimdeki numaradan bana ulaşıp beni benimle tanıyın ve keyif alın. 

Yeteneklerimi Beraber Keşfeder Miyiz?

Günün her anında, farklı uğraşlarla vakit geçirmekten keyif alıyorum. Mutlu, başarılı ve kaliteli insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorum. Hayatı ciddiye almaktan ziyade, anın tadını çıkarmak önceliğimdir. Somurtkan, özgüveni olmayan ve benimle sohbet ederken sürekli konuyu bana bırakan insanlardan hiç hazzetmem. Eğer ki kendinize güveniyorsanız ve benimle konu konuyu açar diyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Yİzmir yapmaktan çok keyif alırım. Önceliğim yeşilliklerdir. Çok fazla yağlı ve et ürünleri tüketmiyorum. Fiziğime önem veririm. Karşımdaki insanın da aynı detaylara dikkat etmesi önceliğimdir. İzmir Travesti arayan beyler yeteneklerim sizi şaşırtabilir. Eğer ki yeteneklerimi benimle keşfetmek isterseniz ulaşabilirsiniz. 

Sarışın ve Kumrallara Düşerim:)

Sarışın, mavi gözlü ve çok neşeliyim. Benimle olan kesinlikle mutsuz olmaz. Kumral ve esmer erkekler, beni hep kendilerine çekmiştir. Çok fazla detaylarda kaybolmaktan hoşlanmam. Fakat karşımdaki insanın bana olan sıcak yaklaşımı ona kendimi bırakmam için yeterlidir. Deli dolu ve eğlence düşkünü biriyim. Bu özelliğimi çok seviyorum. Kibar ve yakışıklı erkeklerden hoşlanıyorum. Karşımdakini de beğenmem çok önemli. Siz nasıl bana ulaşıp, resimlere bakarak benimle görüşmek istiyorsanız ben de aynı şekilde sizi görüp beğenmeliyim. Eğer ki resimleriniz gerçek değilse, bunu anlarım ve öncesinde görüntülü görüşme yaparak teyit ederim. Asla gözden kaçmaz. İşimi şansa bırakmam. İzmir Travesti arayan beylerin, benim gibi neşeli ve hayat dolu bir kızla geçireceği anlar unutulmaz olacaktır. Profilimdeki fotoğrafların hepsi bana ait. Bu konuda kesinlikle şüpheniz olmasın. Eğlenmek ve eğlenirken yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Karşımdaki insanın sıcak kanlı olması, güler yüzlü olması ve bana değer göstermesi önemlidir. Her zaman için elektriğe önem veririm. Ne kadar kaliteli sohbetiniz olursa olsun, eğer ki karşımdaki insandan pozitif elektrik almazsam görüşmeler pasif geçer. Kaliteli erkekler her zaman için tercihim oluyor. Fakat dürüst olmanız da önemli. Telefonlarınızı bekliyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*