İzmir Travesti Güzel Kızlar Hatice

Travesti İzmir kadınlarının güzellikleri her erkek tarafından biliniyor. Elbette sadece Travesti kızlarını gören erkekler bilir. Sizde çok güzel kızlarla seks yapmak istiyorsanız 24 saat arayabilirsiniz.

İzmir Travesti kadınları özenle seçilen ve özellikle müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti sağlayan kadınlardır. Üstelik bu kadınlara ulaşmak için çok zorlanmanıza gerek kalmaz. Yani benim gibi seks kadınlarına ulaşmak istediğinizde telefonla arayarak olduğunuz yere davet edebilirsiniz. Tüm görüşmeler gizlidir ve benimle yattığını söz kimseye söylemem…

İzmir Travesti Güzeli Hatice

Sizlere bahsetmeye çalıştığım çok güzel kadınlardan biri de benim. Adım Hatice ve 24 yaşındayım. Kendime güzel diyorum çünkü güzelliğim beni gören erkekler tarafından tescilleniyor. Henüz genç bir yaşta sayılırım ancak seks konusunda yaşımdan çok daha fazla bilgiye ve tecrübeye sahibim. Yani oldun kadınlardan hoşlanan erkeklerde beni seçebilir. Travesti İzmir kızları arasında en gençleri arasındayım.

Fiziksel özelliklerimi ve dış görünüşümü kabaca bahsetmek istersem siyah saçlarım var ve kısa saçlıyım. Saç rengimi ve saç boyunu değiştirmekten çok hoşlanıyorum. Yani bir görüşmemiz kısa saçlarımla yanınıza gelirken sonraki görüşmemiz sarı ve uzun saçlarımla gelebilirim. Benimleyken sürprizlere açık olunuz!

Boyun 1 67 ve 50 kiloyum. Kilodan hoşlanmadığım için önem gösteririm. Ancak zayıf değilim. Yani dolgun göğüslerim var. Benimle birlikten göğüslerimi ellemenizden hoşlanırım. Her yerimi elleyebilir ve sıcak dilinizi tüm vücudumda gezdirebilirsiniz. 

Gözlerimi seks sırasında da aktif bir şekilde kullanırım. Çünkü göz teması kurmak aynı zamanda erkeğin seks isteğini de arttırıyor. Erkeği mutlu edecek her şeye fazlasıyla sahibim.

İzmir Seks Ücreti 

Travesti İzmir hizmetinde seks yapmak istediğiniz kadına belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ücreti beni aradığınızda görüşmek istediğiniz süreye göre konuşabiliriz. Seks nasıl anlık ise ödemelerinizi de peşin olarak alacağım. Her erkek yatakta kadının tam hakimi olmak ister. Paramı vererek bana istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Penisinize özel olarak hizmet edecek ve penisinizi bir kez değil birkaç kez kullanmanızı sağlayacağım. 

Yorgunsan arkana yaslan ve seni tatmin etmemi izle. Senin yorulduğun yerde ben başlarım. Böylece seks gece boyu devam eder. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*