İzmir Travesti Bayan Zeytin Gözlü Aslıhan

Hello, ben Aslıhan. Üniversite öğrencisiyim. Fotoğraf çekmekten çok hoşlanıyorum ve her daim kendi fotoğraflarımı çekerim. Senin içinde istersen özel fotoğraflar çekebilirim. İzmir Travesti tatlı ve en zeytin gözlü Aslıhan ile harika vakitler geçirmeye hazır mısın? 

Benimle Geçen Harika Şölene Davetlisin!

Sabah uyanmak, işe gitmek, akşam 5’te eve dönmek, yİzmir yİzmir, dinlenmek uyumak.. Şimdiden bile kulağa sıkıcı geliyor. Senin de, böyle bir hayatın olabilir. Yoğun iş hayatından uzaklaşıp birazcık tatlı kaçamak yapmak senin de hakkın! Bu yüzden profilimdesin ve benimle ilgili detayları inceliyorsun. Çok şanslısın. Çünkü harika bir partner olacağım. Güzel kokularım ve kusursuz ses tonumla sana etkili bir sunum yapacağım. Böyle yorgunluğunu tamamen unutacaksın. Kendini bana bırakmanı hedefliyorum. Peki, amacıma ulaşabilir miyim ne dersin? Ben bu sorunun cevabını biliyorum. Sen de biliyorsun. O zaman daha fazla vakit kaybetmeden hemen bir arada olmalıyız. 

Cilve yapmak, cilveli konuşmak her erkeği cezbeder. Fakat sana daha etkili silahlarımla geleceğimi söylesem? Heyecanlandığını düşünüyorum. Bazı kadınlar cilve yapmanın, aslında reklam yapmakla çok yakın kavramlar olduğunu düşünür. Bu yüzden başarısız olabiliyor. Karşıdaki insana kendini kabullendirmek için çok fazla silah kullanmak yerine etkili silahlar kullanmak adımlarının hızlanmasını sağlar. Bu konuda başarılı olduğunu söyleyebilirim. Etkileyici dekoltelerim ile başını döndürüp, güzel kokularla doğrudan beynine mesaj göndereceğim. İzmir Travesti olarak beni aradığın zaman güzel ses tonumla hayranlığımı kazanman da mümkün! Sonrasında gerçek randevuda bir arada olabiliriz. Eğlenmekten çok keyif alıyorum. Yeni yerler seyahat etmek, dünyayı dolaşmak, modayı takip etmek.. Basit ama benim için eğlenceli aktiviteler. 

Günümün çoğunluğunu da maskeleri ojeleri saç bakımları, rahatlatıcı müzikler dinleyerek geçiriyorum. Karşına çıktığım zaman ne kadar kendinle ilgilendiğimden emin olabilirsin. Çünkü mükemmel fiziğim ve seni kendisini çekecek bakışlarımla benimle kaybolabilirsin. Aradığın zaman etkileyici ses tonum, seni asla pişman etmeyecek. İzmir Travesti hizmeti için ben buradayım, aramanı bekliyorum. Aşırı sabırsızım. Senin de sabırsız olduğunu biliyorum. O zaman vakit kaybetmeyelim. Hadi hemen numaramı tuşla! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*