İzmir Travesti Bayan Prenses Eda

Selam beyler, ben Eda. Prenses Eda olarak tanınıyorum. Çünkü kendi prensesliğimden asla ödün vermem ve karşımdaki insanın da bana prenses gibi hissettirmesinden çok hoşlanıyorum. İçimdeki çocuk, hiçbir zaman büyümüyor. Ama fotoğraflarımdan da anladığınız gibi fazlasıyla iddialı ve cesur görünüm var. Sana hem çocuksu yanımı gösteririm. Hem de iddialı ve cesur yanımı fazlasıyla hissedebilirsin. Travesti İzmir arayan kaliteli beyefendiler için profilimde numaram buluyor. Arayarak benimle gerçek randevuda harika vakitler geçirebilirsin. 

Doyumsuz Anlarda Bulunmak İster Misin?

Yaşadığımız en özel anlar da karşımızdaki partnerin bize o tutkuyu hissettirmesi gerekiyor. Eğer ki sen bana tutkuyu hissettiremezsen, enerjimiz çok fazla tutmaz. Kendinden emin olman gerekiyor. Ben kendime güveniyorum. Bu yüzden göze alabileceklerimin ve yapamayacaklarımın sınırı yok! 

Seni etkilİzmir için çok fazla silahımı kullanabilirim. Kısa bir sürede beni kendine bırakacağımdan eminim. Bunların hepsini, benimle yaşayarak öğrenmeni istiyorum. Çünkü söyleyerek anlatmak çok işe yaramıyor. Ben, daha çok icraat severim. Beklentilerim çok fazla ve sana yaşatacaklarımda senin beklentilerini karşılayacak.. Bundan eminim. Seni asla kandırma ya da dolandırmaya çalışmam. Yalnızca birlikte anı yaşarız. Yaşadıktan sonra ben unuturum. Çünkü tekrardan seninle o anı yaşamaktan keyif alırım. Travesti İzmir

Cildime önem veriyorum. Pürüzsüz ve ışıl ışıl parlayan bir tenim var. Bu kullandığım ürünlerden kaynaklanıyor. Kendime önem verdiğim için genellikle pahalı ürünler tercih ederim. Neyse, bunları bilmene gerek yok! Yalnızca kafanda, benimle ilgili düşündüğün karakteri oturtmanı istiyorum. Sadece sana odaklanırım. Beraber yaşayacağımız güzel anlara odaklanırım. Senin sesine, dokunuşuna, odaklanırım. Bunun dışında âşık olmak ya da peşini bırakİzmir gibi asla bu tarz huylarım yoktur. Beraber eğleniriz. Sonrasında tekrardan bir araya gelinceye kadar birbirimizi unuturuz. Her defasında mükemmel anlar yaşayabilirsin. 

Travesti İzmir ihtiyacını, en derin ve saklı arzularım ile yaşayabiliriz. Yapman gereken, yalnızca bana profilimde bulunan numara üzerinden ulaşmak.. Sonrasını bana bırak! Asla pişman olmayacağından emin olabilirsin. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*