İzmir Travesti Bayan Maviş Seda

Selam maviş seda geldi. İşte karşındayım ve seni bekliyorum. Maviş Seda derken fotoğraflarından da anlayacağın gibi masmavi gözlerimle sana bakarken heyecanı doruklarda hissedeceğiz. Dilersen sadece maviş diyebilirsin. Dilersen mavi Seda olarak aklında kalabilirim. İzmir Travesti için en ideal ve istedikleri her şeyi yaşayabileceğim profil benim!  Uzun uzun düşünme ve daha fazla beni bekletme hemen ara 

Hey! Maviş Seda ile Heyecan Bambaşka..

İzmir Travesti yani ben evet buradayım. Fazlasıyla cesur ve atılganım. Masmavi gözlerim, bizde genetik. Gözlerime bakarken, büyülü atmosferimde kaybolmak ister misin? Şimdiden cevabının evet olduğunu hissediyorum. E daha ne diye duruyoruz? Birbirimizi bekletmeyelim. 

Yeni yerler keşfetmekten çok hoşlanıyorum. Yanımda partnerim olursa, yeni yerler keşfederken sıkılmam. Gün sonrasında beraber geçireceğimiz eğlenceli saatlerde hem mutluluğu doruklarda hissederiz. Hem de birbirimizi hissederek tanımamız çoktan mümkün olur. Anı yaşamayı seviyorum. Günün her anını doyasıya hissedebilirim. Bu arada, istersen senin için harika bir partner olacağımdan eminim. Masmavi gözlerim, altın altın parlayan tenim, sırma saçlarım ve mükemmel kokularımla kendime önem vermeyi seviyorum. Çoğu kullandığım ürünü, yurtdışından özel olarak getiriyorum. Buradan anlayacağın gibi vücudum, saçlarım ve kokuların benim için önemli. Kendime gösterdiğim önemi karşımdaki insana göstermekten de keyif alıyorum. 

Özel zevkleri, özel heyecanları, daha önce hissetmediğin birçok duyguyu benimle beraber hissedebilirsin. Bunun garantisini veriyorum. Yapman gereken sadece telefon numaram üzerinden bana ulaşmak! Sonrasında hiçbir şey yapma.. Kendini İzmir Travesti kollarına bırak ve büyülü atmosferimde kaybol. İstediğin her şeyi konuşabiliriz. İstediğin her şeyi yapabiliriz. Kendine ait özel zevklerin varsa benimle beraber deneyebilirsin. Çünkü benim özel zevklerim var. Bir araya geldiğimizde, bunların her birini seninle deneyeceğim. 

Telefonun ardında, seni bekleyen tatlı ve oldukça iddialı bir kadın var. Onu daha fazla bekletmen zaman kaybı anlamına geliyor. Zaman ikimiz için çok önemli. Her saniyesini mükemmel geçirmeliyiz. Bunun için telefonunu bekliyorum. İstersen bana mesaj at istersen ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*