İzmir Travesti Bayan Kıvırcık Banu

Selam tatlı, yakışıklı ve ne istediğini bilen beyefendiler! Şu an profilimdesin ve fotoğraflarımı inceliyorsun. Eminim benden fazlasıyla hoşlandın ve eğlenceli saatlerimiz için şimdiden heyecanı hissediyorsun. Sana şunu söylemeliyim ki, aynı heyecan bende de var. Özellikle seninle karşı karşıya geldiğimde çok daha fazla yükseleceğimden emin olabilirsin. Travesti İzmir için en doğru profil benim! Hemen benimle iletişime geçerek, çok daha fazlasını yaşayabilirsin. 

Küçük Kaçamaklara Hazır Mısın?

Küçük kaçamaklar, tatlı sohbetler, flörtöz bakışlar ve daha fazlası.. Şimdiden bile beni heyecanlandırdı. Travesti İzmir kaliteli, eğlenceli, sevecen ve fazlasıyla sıcakkanlı olmalı. Kendimden eminim ve sana beklentilerini fazlasıyla yaşatacağını biliyorum. Ben, kıvırcık Banu kıvır kıvır saçlarım, sana başta çok sevecen gelebilir. Fakat bir arada olduğumuz zamanlarda, karşında iddialı ve atılgan bir kadın olacak! Bu durum, seni korkutmasın. Aksine daha fazla heyecanlandıracağından eminim. 25 yaşındayım. Yaşımı çok fazla göstermem. İnce belliyim. Uzun bacaklarım, zeytin gözlerim, kıvrımlı vücudumla aslına bakarsan en güzel mankenleri atmıyorum. Kesinlikle abartmadım. Gerçek bir manken gibi karşında süzüleceğimden emin olabilirsin. Şu an yüzünde bir gülümseme oluştuğunu biliyorum. Benimle beraber olduğun her dakika yüzündeki gülümseme hiçbir zaman eksilmeyecek..

Profilimde bulunan fotoğrafların her biri bana ait ve güncel fotoğraflarım. Yani eski fotoğraflarım değil! Karşına çıktığımda da, fotoğraflarda gördüğün kadınla bir arada olacaksın. Kendime çok önem veriyorum. Güzelliğim benim için olmazsa olmaz. Düzenli bakımlarımı yaptırırım. Bakımlarım için fazlasıyla para harcadığımı söyleyebilirim. Aynaya baktığımda, her zaman kendimi hissetmeliyim. Karşımdaki insan beni gördüğünde, hiçbir şey söylememe gerek kalmadan eriyip gitmeli. Tecrübelerime dayanarak, benden emin olduğunu söyleyebilirim. 

Sana güvenmem gerekiyor. Karşımdaki insana güvendiğim sürece, çok daha sağlıklı ve kaliteli birliktelikler yaşayabiliriz. İstersen benimle eğlenceli sohbetler edebilirsin. İstersen benimle sırlarını paylaşabilirsin ya da yapmak isteyip yapamadığın, korktuğun ya da çekindiğin her ne varsa beraber yapabiliriz. Bu bizim küçük sırrımız olarak kalacak. Tekrardan benimle bir arada olmak istersen, yine istediğin her şeyi yapabiliriz. Telefonun ardındayım ve Travesti İzmir yani ben, seni bekliyorum. Hemen beni ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*