İzmir Travesti Bayan Dekolteli Melisa

Selam, ben Melisa! Kalpleri kazanmaya geldim. Aradığın hazzı ben de bulacaksın. İstediğin cazibemle karşındayım. Kafanda hayal ettiğin bir kadın profili var biliyorum. Ve bu profilde yaşamak istediğin her şeyi yaşamak istiyorsun. İzmir Travesti melisa, telefonun ardında sabırsızlıkla senin aramanı bekliyor. Yüksek heyecanını hissediyorum ve sen de beni aramak için sabırsızsın. Daha fazla zamanın akıp gitmesine izin verme ve anı benimle beraber yaşa 

Zaman Dursun! Biz Devam Edelim!

İzmir Travesti arayışında, dekolteli Melisa ile tanışmak senin için çok daha heyecanlı olacak. Peki, neden dekolteni Melisa? Çünkü vücudumu seviyorum. Var olanı neden göstermeyim ki? Haksız değilim bence.. Dekolteli kıyafetler giymek, aynaya baktığımda kendimi iyi hissetmeme neden oluyor. Özellikle göbek ve sırt dekoltesi vermeye bayılıyorum. Bazen yırtmaçlı kıyafetler giyiyorum. Ama dediğim gibi sırt ve göbek dekoltesi benim için ön planda. Daha seksi gösteriyor. Seninle olduğumuz zamanlarda da, kıyafet tarzım bu şekilde olacak. Kafanda beni hayal ettiğinde, bu şekilde hayal etmeni istiyorum. 

Şu an, yüzünde tatlı bir tebessüm var. Açıkça söylİzmir istiyorum ki ben seni hissetmekten keyif alacağım. Sen de, şu an benim profilimde olduğuna göre beni hissetmek istiyorsun. Neleri seviyorum, hangi kitapları okuyorum, hangi filmleri istiyorum ya da hangi şarkıları bana keyif veriyor? Bunların hiçbiri bizim için önemli değil! Ama sen illaki beni tanımak istiyorsan, vücut dilimle tanışalım derim. Sana söyleyeceklerimi hissettiklerinde tanıman, çok daha önemli. Yani yaşayarak öğrenme diyebiliriz. 

Uzun süredir İzmir’da yaşıyorum ve İzmir Travesti arayan beyefendileri ne istediğini bilirim. Senin de aynı şekilde beklentilerini karşılayacağım. Uzun bacaklarım, mükemmel sırt dekoltem, dövmelerim, mavi gözlerim, kıvır kıvır saçlarımla karşında büyüleyici bir manzara olacak.. Bunu daha fazla kaçırİzmir için acele et ve hemen beni ara! Aradığın zaman seni pişman etmeyeceğim. Her defasında benimle görüşmek isteyeceksin. Ben de, her defasında sana farklı zevklerimi sunacağım. Şimdiden doyumsuz atmosferimde yerini aldığını düşünüyorum. Netleştirmek için beni ararsan memnun olurum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*