İzmir Travesti Bayan Çimen Göz Nazlı

Selami yakışıklı! İsmim Nazlı. Travesti İzmir arayan cesur beyefendiler için çok doğru adreste olduklarını söyleyebilirim. Bir evim, bir arabam var. Hepsi bana ait. Aslına bakarsan, içine kapanık dümdüz biriyim. Fakat sen beni tanıdıkça ne kadar eğlenceli ve iddialı olduğumu anlayabilirsin. Senden keyif almam gerekiyor. Aynı zamanda senin de benden keyif alan önemli. Böylelikle içine kapanık yanımı bir kenara bırakıp, ne kadar cesur adımlar attığımı görebilirsin. 

Harika Bir Deneyime Hazır Mısın?

Çevremdeki arkadaşlarım, benim ne kadar eğlenceli ve anın keyfini doyasıya çıkarmaktan hoşlandığımı bilirler. Bu durum, başta söylediğim gibi samimi arkadaşlarımla gerçekleştirdiğim mükemmel anlar için geçerli. Tanımadığım insanlarla bir arada olduğum zaman içine kapanık oluyorum. Öncelikli olarak gözlemlerim. Ne kadar samimi, ne kadar gerçek ve ne kadar istiyor? 

Konumuz sen olduğun zaman da aynı şekilde olacak. Beni arayıp, gerçek bir randevuya çıkmak istediğini söyleyebilirsin. Teklifini asla çevirmeyeceğim ve seninle gerçek randevuda bir arada olacağım. Bıcır bıcır konuşan bir kız yerine, daha çok senin söylediklerini senin hareketlerini gözlemleyen bir kadın olarak karşında oturacağım. Eğer ne istediğinden eminsen, bunu hareketlerine gösterebilirsin ve ben de direkt olarak anlarım.

Gezmekten, hayvanlarla vakit geçirmekten, doğada oturup müzik dinlİzmirten ve asla bitmesini istemediğim tatillerden hoşlanıyorum. Resim yapmayı seviyorum. Profil çizmekten çok hoşlanırım. Dilersen senin de profilini çizebilirim. Travesti İzmir arayan insanların temel özellikleri içerisinde kalite ve dış görünüş öncelikli geliyor. Ben kendi dış görünüşüme önem veriyorum. Bu durumu, karşımdaki kişi içinde öncelikle olmasına dikkat edelim. Bakımlı ve kaliteli olmayan beyefendiler ile bir arada olmam, tekrardan bir arada olacağım anlamına gelmiyor. Hoş kokular kullanmaktan hoşlanıyorum. Seninle bir arada olduğumuz her zaman, farklı kokular alabilirsin ve bana her defasında parfümümü soracağımdan eminim. Çünkü kullandığım her parfüm, seni bana doğru getirecek. Bu konuda iddialıyım. Travesti İzmir sıcakkanlı ve ne istediğini bilmeli. İşte karşındayım ve aramanı bekliyorum! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*