İzmir Travesti Bayan Bal Dudak Beyza

Merhaba! Kulağına doğru yaklaştım ve sana İzmir Travesti baldudak Beyza ile harika vakitler geçirmeye hazır olup olmadığını soruyorum. Profilimdesin ve bence cevabını çoktan verdin. Zaman kaybetmekten hoşlanmıyorum. Çünkü zamanın her anını değerlendirmeye bayılıyorum. Senin de bunu istediğini biliyorum. Baldudak Beyza burada ve senin aramanı bekliyor. Beni daha fazla bekletme ve hemen iletişime geç! 

Sınırlarını Kenara Bırak ve Beni Doyasıya Yaşa!

Çoğumuz yalnızlığı, tek başınalık olarak zannediyor. Ama yalnızlık aslında birçok kişinin en sevdiği olaylardan birisi! Ben de seviyorum. Yalnız olmak ama bu yalnızlığı partner ile paylaşmak bambaşka bir duygu. Sadece ikimize özel bir an, sıcak bir atmosfer ve daha fazlası.. Peki, ben bunları nereden biliyorum? Çünkü tam anlamıyla böyle bir profile sahibim. Seninle bir arada olduğumuz zamanlarda tüm dünyayı unutalım istiyorum. Sadece biz olalım. Benim yalnızlıktan bahsettiğim bu şekilde. Sen de böyle düşünüyorsan, bence doyasıya vakit geçireceğimiz harika anlar için daha fazla zaman kaybetmeyelim. İzmir Travesti

Ben nasıl bir insanım, nelerden hoşlanıyorum? Bunlara gelelim. Sonrasında eğer sen benden hoşlanırsan, telefon numaram üzerinden arayabilirsin. Aynı soruları sana da soracağım. Çünkü enerjimizin tutması önemli! Karşımdaki insana güvenmek istiyorum. Ve genellikle güven ilişkisi olan birliktelikleri seviyorum. Âşık olmak bağlanmak bana göre değil. Yaşayacağım özel zevklerden keyif almaya bakıyorum. Sonrasında ben seni unuturum, sende beni unutursun. 

İzmir Travesti olarak ben, müzik dinlemeye aşığım. Genellikle yabancı şarkılar dinliyorum. Fakat Türk şarkılardan da birkaç beğendiğim isim var. Maceralı filmlerden hoşlanıyorum. Özellikle hızlı ve öfkeli serisini 1000 kez izlediğimi söyleyebilirim. Hızlı ve öfkeli demişken, konuyu birazcık ikimize getirelim isterim. Çünkü hızlı ve sert hareketlerden çok hoşlanırım. Bu durum beraber yaşayacağımız anlar için biraz ipucu olabilir. Hissediyorum şimdiden yükselmeye başladın. Yükselmen benim için çok önemli. Eğer sen yükselirsen, ben de aynı şekilde enerji alabilirim. Fazlasıyla duygu dolu saatler geçebiliriz. Duyguya çok önem veriyorum. Yalnızca güven değil, beraber olduğumuz zamanlarda hissetmemiz gerekiyor. Senin bana dokunuşların, benim sana dokunuşlarım büyük hisler uyandırırsa harika vakitler geçirebiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*